1. bunun sonunun nereye varacağını düşünüyorum. aklıma persepolis geldi lan. izliyim bari.
 2. yıllardır ilk defa bu kadar şaşırdığımı söyleyebilirim. biri suda boğuldu diye ülkede su içmeyi yasaklamak gibi bir şey, belki daha da saçma. aşırı komik. hani en sağlam komplo teorilerine kafa yoruyorum, yine de mantıklı bir tarafını göremiyorum. bu hareket birilerine hizmet etmeli ama ben rte dahil kimseye hizmet ettiğini sanmıyorum.

  çok şaşkınım.
 3. karikatürde cumhurbaşkanının karşısındaki adam ceketini iliklerken top işareti yapıyormuş diye dergiye para cezası kesilen bir ülkede şaşırtmayandır. "reis" çok alınganlaştı bu aralar.
 4. bitirme projesi olarak android kelime oyunu yaptığım son dönemimde sunumdan 1 gün önce facebook ve twitterı engelleyerek paylaşım sistemini bozan badem bıyıklı yönetici arkadaşları sevgiyle anıyorum.

  bu da yetmezmiş gibi bir de google erişimi sekteye uğrarsa ve bu projede kullanılan google app engine'ı bozarsa, yarın beni oldukça eğlenceli bir gün beklemektedir. sağolsunlar 22 senelik hayatımda görüp görebileceğim en büyük trollemeyi yapmayı başardılar bu gece.
 5. bazen taşı toprağı sikesin gelir ya. heh öyleyim işte.
 6. ergenyus gibi değil mi sizce de? tavırları falan, böyle durduk yere trip atmalar. her şeyi var ama biz anlamıyoruzdur sorunlarını. narsistik kişilik bozuklarının hepsine sahip ama bunu dile getirirsen mustafa altıoklar gibi hapis istemiyle yargılanırsın. bildiğin ergen! çocukluğunu, gençliğini yaşayamadığının en büyük göstergesi bu kararlar ki sadece malum şahıs değil komple öyleler. savcısından tut, gazetecisine, il başkanından tut en baştaki adama kadar hepsi böyle. boğaziçi üniversitesinin bahçesinde kızlı erkekli otursalardı keşke böyle olmazdı hiçbir şey. ha yine olur ama bu boyutta olmaz bence. nasıl bir zihniyettir, bildiğin yapay seçilim uygulamışlar yıllardır kendilerine, ama sorsan evrime ve darwin'e ağızlarından tükürükler saçarak küfür ederler. anlamadığım şu, bu kadar zorlama gençlik yıllarından sonra ellerinde hiçbir şeyleri yok, ideolojileri yok. hani demişti ismi gereksiz olan 'taraf olmayan, bertaraf olur diye' çoktan bertaraf olmuşlar haberleri yok. acınacak haldeler. en acınacak halde olan ise bizleriz. yasaklarla bir yere varacağını sanan, ülke ve dünya görüşü olmayan cahil sürüsüyle yönetiliyoruz. fakat cahillikleri o kadar kalın izlere sahip ki sahip oldukları cvler, makyajda yetersiz kalıyor. yazık.

  ha bir öneride bulunayım bari, komple fişi çekmezsen eğer hiçbir işe yaramaz reis. ya kapat tamamen sen de rahata er biz de ve bizimle de böyle oyuncak gibi oynama ayıp valla.
  hubot
 7. o değil olan egemen bağış'a oldu... nereden ayet/dua bulup twitter a sallayacak şimdi?

  !---- spoiler ----!

  ‘google’a gir, kuran’da atıyorum kardeşlik, kuran’da nankörlük kuran’da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. oradan beğen bir tane salla gitsin”

  !---- spoiler ----!