1. yarın yani cumartesi günü 12 mart 2016 gününde, kemik kadrosunun ben, night watchman ve ülker napoliten üçlüsüyle oluşturulan, havaların ısındığı bir günde mütevazı ve bir o kadarda derin ve matrak bir beyin fırtınasının sonucunda bu toplanma etkinliği bir zirve açılımına evriltmeyi düşündük ve değerli iki arkadaşımın bana verdiği yetkiyle ben de bu zirvenin başlığını açıyorum.planımız, 19:00 gibi güvenpark'da buluşup kızılayda biraz ağızlarımızı ıslatıp, yoğun entellektüel ve biraz da yüzeysel biraz bizden bir muabbetin tuzu biberi olacağı sonrasındaysa atatürk orman çiftliğinde kokoreçle günü zenginleştirip harmanlamak olacak.katılımlar olursa burdan geri bildirim sağlayabilirler.
  2. ankarada olmama ve katılmak istememe rağmen katılamayacağım etkinlik.

    iyi eğlenceler.
  3. bakınız tarihlerden 13 şubat 2016, youreads 1.yaşında zirvesi tertipleniyor. abi ve ruhsuzkozmonot ele başları. Başkent dururken kadıköyde toplanılıyor. mekanın adresi aynen şu şekilde. "pilavcıyı sağınıza alın kahveciyi geçince haber verin ben sizi ordan alırım. " neticede bir araya geliyorlar. çılgınlar gibi raks edip eğleniyorlar. şarabın dibini görüyorlar. anlayacağınız doyumsuz bir gece yaşanılıyor. söylenilir ki o mekandan sağ çıkan olmamış. hepsi zil zurna sarhoş. (*:swh) cliff sağa sola kusmuş. computerguy desen mavi ekran vermiş sabaha doğru. ruhsuzkozmonot, masayı devirmesiyle "kaç para ulen bi flüt" diyerek bağırmış. roronoa abi ile soluğu işkembecide almışlar. tüm bunlar tabi bize yansıtılmayanlar. anlayacağınız yaşanılanlar hangover'dan farksız. özetle bu.

    Bize iyi şekilde tanıtılan bu zirve'ye ankaradaki youserlar ne yaptılar peki? sadece seyretmekle kaldılar. Hemen ardından night ve ben bu işe kafa patlattık baktık ki işin içinden çıkamıyoruz. john mars yardımcı oldu. Tek mekan değil iki mekan yapacağımız ekmek arası keyif olacak bir zirve planladık. Youreadsfm'in gece seslerinden john ve night'in olacağı bu zirvenin konsepti "oturmaya mı geldik" olacaktı. vazgeçildi. her neyse bir konsepte bağlı kalmayarak kafamızdan geçenleri konuşacağımız güzel bir zirve olacaktır şimdiden söyleyelim. Gelmek isteyenlere ulaşımı kolay , kime sorsanız tarif edeceği kızılayın güvenparkını seçtik. daha fazla bilgi isteyen olursa mesaj kutumu kızıllandırmaları yeterli olacaktır sanıyorum.
  4. orhan gencebay abimizin şarkı öncesi orkestrayı arkasına alarak "arkadaşlar hazır mıyız?" sorusunu aynı ses ile yönelttiğim zirve olur. sayılı dakikalar kaldı. (*:swh) çok talep az katılım ile gerçekleşen zirve. gelen gelemeyen herkese teşekkür ettim. bugün de asosyal değilim anne!
  5. mütevazi hoş bir etkinlikti.bir tren aksiyonu yaşadık, bir tuvalet sıkışıklığı.ama güzel muabbet ettik.künefe totemi güzeldi.