1. facebook sayfalarından;

  5-18 ağustos 2016

  kadıköy belediyesi'nin gelenekselleşen tiyatro festivali, 14. yılında birbirinden güzel oyunlarla özgürlük parkı'nda tiyatroseverlere eşsiz bir tiyatro keyfi sunacak.

  oyunlarımız ücretsiz davetiyelidir. davetiyeleri etkinlik günü selamiçeşme özgürlük parkı'nın a kapısı girişinde bulunan açık hava tiyatrosu gişesinden, saat 16.00'dan itibaren temin edebilirsiniz.

  oyunlarımız saat 21.00'de başlar, oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınmayacak, geç kalan izleyicilerimiz ise ikinci perdede içeri girebileceklerdir.

  not: seyirciler için yaş sınırlaması vardır, dikkat edilmesi rica olunur.

  ayrıntılı bilgi için:
  http://www.kadikoy.bel.tr/documents/file/image/e-prg-detayli_buyukfest16.jpg


  *
 2. kadikoy belediyesi yine cok guzel bir etkinlik dusunmus ve uygulamaya gecirmis. sağ olsunlar. fakat o saatleri keşke biraz daha makul bir saate çekselermiş. hani 21.00 yerine 20.00 olsa bile çok makbule gecerdi. azicik karşidaki semtlerde oturan insanlari da dusunmek lazim, o yolun dönüşünü düsünmek lazim.
 3. istanbulun tüm tiyatro gruplarının katıldığı, bir sonraki yıla da doğaçlama ekibimizle katılacağımız festivaldir. (bkz: istanbulimpro) (bkz: ne ala temaşa) izlenesidir.. kaçırmayınız efendim..
 4. açılışı bu akşam fü - murat mahmutyazıcıoğlu ile yapacağım festivaldir. kartal'dan bineceğim kadiköy aracına 1.10 lira'ya kadiköy'de olacağım. tek perde 90 dakika mis gibi oyunu izledikten sonra yine aynı sefer araçlarından biri ile 1.10 lira ödeyerek evime döneceğim. eh, insanız sonuçta yarım litre de su içeriz sanırım. 3.20 lira ile harikulade bir gece geçirmek mümkün. tiyatro öyle sanıldığı kadar zengin işi değil bu ön yargıyı kırmak gerek bu ve benzeri festivaller epey işe yarıyor. 40 dakikalık bir dizinin 480p'lik kopyasını izlemek için aşağı yukarı harcayacağınız data olan 500mb
  kullanımının 19lira olduğu ülkemizde tiyatro neden bu vaziyette anlayamıyorum.