1. kubilay katliamından bu yana hiçbir şeyin değişmemiş olması korkutucu.
 2. hic suphe yok ki bu tur olaylar bundan sonra daha cok olacak. acikcasi bu ulkede beni en cok tedirgin eden kesim gogsune kadar sakali olan radikal islamci tipler. hic kimseye hicbir goruse hosgoruleri yok. yanlis anlasilmasin kimsenin sakali umrumda degil lakin goruntuleri, yuzleri, bakislari beni tedirgin ediyor.
 3. tarabya, kalender, yeniköy, istinye, emirgan, baltalimanı, rumeli hisarı sahil yolunda sabahtan beri konvoy var. mehteran marşı, ölürüm türkiyem şarkısı ve akp miting şarkısıyla birlikte 5 km hızla gidip geliyorlar. kornalar, yanlarında yürüyenler, tekbirler...
  bu güruh yeniköy'deki askerlik şubesinin bahçesine girip küfürler ve tekbirler savuruyor...
  bu güruh kalender'deki askeriyenin önünde durup tekbir getirip erdoğan diye bağırıyor...

  işin en trajik yanı bu güruh öfkeli değil! şehitlerden bahsedip sokaklara çıktığını sanıp korna ve şarkılar eşliğinde eğlenerek, gülerek turluyor bu güruh!

  aklımda yalnızca terör örgütlerinin katletme eyleminden sonra attıkları çığlıklar geliyor!

  kendi çocuklarını keserek ve sabaha kadar kemerlerle döverek kazandığını sanan güruhun bu zaferle(!) kutlama yapması nasıl bir inançtır?

  neden hep peygamberin bahsettiği ahir zaman putperestliği aklıma oturuyor bilmiyorum...
 4. sanki düşman işgalinden kurtardı pezevenkler. olmayan darbeyi önlediklerini düşünecek kadar sığırlar. bu başarınızı unutmayın sakın, gerçek bir darbe ya da savaşta da aynı istikrarı görmek isterim.
  ozumm
 5. rahmetli dedem derdi;" azan kul belasını tez bulur". azsınlar bakalım.
 6. hala azmaya devam ediyorlar. duymak istemiyorum artık korna seslerini, kaç saat oldu yeter artık.

  yarın işid bomba patlatacak, sahte darbe girişimini önleme coşkusunu bir kenara bırakıp, bunları önleyin. sonra bunun coşkusunu kutlarsınız.
  ozumm