1. KAMUOYUNA;

  http://www.forzabesiktas.com/

  Sınırsız yabancı futbolcu sayısını olumlayıp, kendisini milli takımmış gibi tanımlayarak, rakibi olduğu takımların oyuncularının ve taraftarlarının da kendisini sevmesini bekleme zavallılığı tam da Fenerbahçe’ye yakışan bir aymazlık halidir. Tam da size özgü bir şımarıklık halidir. Edepsizliğiniz yakanıza asılı bir rütbe gibidir.

  Kendisini süperligin tek hakimi olarak gören bu şahsiyetsizlerin kendilerini herkese dayatma ve kabul ettirme tutumu bir acziyetin dışavurumudur.

  Şunu kafanıza sokun;

  Biz sizinle rakibiz. Rekabetimizin sınırları coğrafi değildir. Her yerde, her zaman rakibiz.

  Yabancı bir takımın rakibi olmanız sizi bizim rakibimiz olmaktan çıkarmaz.
  Bizler, yani taraftarıyla, futbolcusuyla bir ihanet içerisinde olmakla suçlanıp, sözde yetkili kurumlara şikâyet ediliyor isek bu sadece sizin o gülünç zavallılığınızı ortaya koyar. Beter olun, gün yüzü görmeyin.

  İhanet kelimesini özellikle bugün ağızlarına alma cüretini gösteren bu zibidilerin tarihi işgalcilerle raks etmekle doludur.

  çArşı
 2. çok sert ve gereksiz açıklamalarla dolu bir açıklamadır. şimdi fenerbahçe'yi veya başka bir türk takımını destekleyen beşiktaş taraftarı bu açıklamayı okuduktan sonra kendini takımına ihanet etmiş olarak görmeyecek mi?

  tarafsız açıdan baktığımda ben fenerbahçe'nin yazısının türk futboluna yapılan haksızlıklar sonucunda yazılmış olduğu kanısına vardım ama çarşı grubu aynı şekilde düşünmemiş sanırım.

  [ilgili yazı http://forzabesiktas.com/]
  alternatif
  mert
 3. had bildirmiştir.
 4. beşiktaş jimnastik kulübünün 3-5 tinercinin yazdiklarinin arkasina gecerek aa aa koyduk mu triplerine girdigi yazi..
  bbs
 5. şovenist bir açıklamadır.
  evet rakipsiniz ama rekabetin anlamını pek de çözememişsiniz.
  çünkü rekabet, birbiriyle yarışma demektir.
  o takım avrupa liginde, sen değilsin. ve bunun tam tersi de olabilirdi.
  aynı ligde, aynı kupada, aynı turnuva da, aynı ... olmadığın bir takımla rakip olamazsın. yani rekabetin tanımı gereği bu mümkün değil. anca düşman olabilirsiniz, onu da söyleyememişsiniz sevgili çarşı taraftar grubu.