1. thy eurolig'in en önemli maçlarından biri ve malesef digitürk veriyor, maçın başlama saati 20:45. bilyoner üyeliği ile netten online izlenebiliyor. biletler iki hafta önce tükendi. cska son iki maçından mağlup ayrıldı ve teodosic oynamayacak. şahsi fikrim fenerbahçe; izmir marşı eşliğinde elini kolunu sallayarak bu maçı kazanacak, iddaa seviyorsanız 1 koyup 2 alabilirsiniz.
  2. ben de fenerbahçeliyim ancak karşıda cska var milano ya da galatasaray gibi underrated bir takım değil yani öyle ezici bir üstünlük olmayacaktır.fenerbahçe son maçlarında ilk yarıları hep veriyor mu maçtada 1,5 handikaptan cska ilk yarı alır ancak ikinci yarıyı fenerbahçe 3,5 cska handikapını aşarak kazanır.tahminin 79-75 biter.

    idda notu: bu maç için tek maçlık bahis açıldı ben de 2/1 4.00 orandan 200 lira oynadım,tahmin ettiğim gibi olursa tek maçtan 600 lira kâr yapıcam.
  3. teodosic yokmuş,fener farka gider.
    eale
  4. dediğim gibi fenerbahçe ilk yarıyı kaybetti ve şu anda son çeyreğe girilirken 10 sayı farkla önde böyle giderse dediğim gibi 2/1 olacak ve kısa bir analizin sonunda 600 lirayı kazanmış olacağım.
  5. ahahahahaha dediğim gibi maç 2/1 bitti ve temiz bir 600 lira kazandım.teşekkürler fenerbahçe'm.
  6. cok iyi oldu cok da guzel oldu. ritmi yakalamisken f4e kazasiz gitmemiz lazim. ev sahibi avantajiyla kupa da gelir insallah