1. resmen acılar ülkesinde yaşıyoruz hergün başka bi keder , her sabah acaba nereye saldırıldı diye uyanıyoruz.
  !---- spoiler ----!

  cizre ilçe emniyet müdürlüğü çevik kuvvet şubesi'ne yaklaşık 50 metre uzaklıktaki polis kontrol noktasına bomba yüklü araçla saldırı gerçekleştirildi. anadolu ajansı ve doğan haber ajansı saldırıda ilk belirlemelere göre 8 polisin şehit olduğunu duyurdu. ingiliz haber ajansı reuters'a göre 9 can kaybı, 64 yaralı var. yaralı ve can kaybına ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. saldırıya ilişkin geçici yayın yasağı getirildi...

  !---- spoiler ----!
  jedi7
 2. işid, pkk, fetö derken ülke elden gitti. bunlara yataklık yapanlar, destek verenler iç ve dış hainler. umarım kendi kanınızda boğulursunuz.
 3. fillerin tepiştiği ve çimenlerinse ezildiği bir dünya burası. tahtından ödün vermeyen ve birileri için piyon olanlar, bugün bu kan gölünün en başında yer alan cellatlardır. abd ile süreç ne kadar gerilirse o kadar yıkıcı geliyor; kendi içimizde akrep beslemek böyle bir şey olsa gerek. hafriyat kamyonu nedir ya; nasıl bir gözü dönmüşlüktür bu? bu saydığımız, alfabeye ait saçma sapan sıralama içinde olan örgüt dediğimiz güçlerin; küresel silah ve savaş tüccarlarının bir numaralı maşası olduğunu bilmeyen var mı?

  tek bildiğimiz acılar katlanarak büyüyor.. yarından bi haber hayatlarız hepimiz.
 4. fransa'da isid saldırısı sonrası burkina giymek yasaklandi , liderler çıkıp baş örtüsünü yasaklayacagiz , camileri kapatacagiz diye vaatler verdi. buna doğru demiyorum sadece saldırı sonrası alınan önlemlere dikkat çekmek istiyorum.

  türkiye'de pkk terörü sonucu binlerce vatandaşımız , askerimiz öldü.
  dün %25 alan bir partinin genel başkanı pkk tarafından saldırıya uğradı. bugün 12 şehit , 78 yaralı..
  yaralıların arasında bebekler de var.
  ve saldırı sadece kinaniyor. bir daha ki saldırı ne zaman olacak diye bekliyoruz ve ölmeye o kadar alıştık ki artık sadece sayılarla yetiniyoruz.
  benim bu ulkeye dair gram umudum , sevgim kalmadı.
  beid
 5. sosyal medyada az çok yazılanları okudum, bazı kesim var ki; "sonunuz yaklaşıyor, bunlar son çırpınışlarınız, son kozunuzu oynuyorsunuz, yakın zamanda geberip gideceksiniz" gibi şeyler söylüyor. arkadaşlar artık kuru sıkı milliyetçiliği bıraksak ha? her terör saldırısından sonra bu son saldırınız deyip yine aynısı olduğunda başka şeyler diyorlar. son değil, son olmayacak da. bunu ciddi anlamda devletin dikkate alması gerek, atılan her hamle ülkeyi zedeliyor. bok püsür hareketleriniz yüzünden her gün kaç tane şehit veriyoruz? ve bu kaç yıldır böyle? fetö için fg plakalarını dahi söktüren hükümet bu yıllarca süren terör belasını niye bitiremiyor? bu kadar güçsüz bir devlet miyiz? işin arasında gerçekten çok başka şeyler olduğunu düşünmek istiyorum çünkü bu kadar şehide rağmen sadece bir kınamayla ve şehit cenazesine gitmekle kalmaması gerek işin. bu ülkenin gencecik evlatları her gün ölmemeli. bunu hak etmiyoruz.

  şehitlerin tini şâd olsun, ailelerine de güç ve başsağlığı diliyorum. evet elimden sadece bu geliyor.