1. osmanlı torunları yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı isa üçüncüoğlu ve iki adet destekçisi tarafından gerçekleştirilmiş olaydır. sanırım 1500'lü yıllarda sanmışlar kendilerini veya zamanda yolculuğu bulmuşlardır.

  haber
  mert
 2. işte bunların da sebebi padişahlık. bu adamlar yasa hukuk demokrasi falan olan herhangi bir yerde yeşerebilir mi? şimdi adamda silah olsa, çekse alınlarından birer kurşunla indirse bu kerkenezleri ne olacaktı? insandan sayılacaklardı. yazık. senden ala vatan haini var mı dalyaprak.

  edit:argo yumuşatma.
 3. alperen ocakları yaptı sanmıştım. gerçi derneğin ismine baktığımızda da aynı beyinsiz güruh olduğunu anlayabiliyoruz. insanları bu kadar birbirlerine düşüren çarpık zihniyetin müsebbibi de her gün biraz daha yüzüne karanlık çöken rte'dir.
 4. büyük ihtimalle mhp tabanından kopup akp'ye geçen zihniyetin eseridir. insanlar, şu ülkeye en büyük zarar verenin, mhp ve ülkücülüğe ve türklüğe sığınarak serserilik yapanlar olduğunu bir görseler..
 5. chp il örgütlerinin birleşip osmanlı ocakları denen beyinsizler topluluğunu linç etmesi gereken hede.

  azdan az çoktan çok gider. hep böyle cahillerin eylemlerine maruz kalan bilinçli kesimin artık biraz dişini göstermesi gerekiyor.
 6. kendi rantlarini, cikarlarini zora sokan herkesi vatan haini, ajan ilan etmekte beis gormeyen zihniyetin somut urunlerinden biridir. bu zihniyet yonetiyor ulkeyi, amaclari sadece rant, cikar ve sayginlik bu yolda araclari ise islam ve osmanli. osmanli imparatorlugu hakkinda gram bilgi sahibi olmadiklarina da eminim.
 7. kutuplaşmanın ne kadar keskin olduğunu gösteren bir başka üzücü olay.

  ülkede ne yazıkki birbirimize tahammülümüz kalmadı. rte istediği ortamı çok güzel yarattı seneler içerisinde
 8. bu ülkede kutuplaşma falan yok.
  bir tarafta elindeki bütün asker ve polis gücünü, ihalelerle beslediği medya gücünü, seçimlerde bir şekilde sağladığı oylar ile meclis gücünü fütursuzca ve alçakça kullanan bir çete var.
  bu çetenin hareketlerinin doğal sonucu insanların tepki vermesi doğal ve normal.
  bunu iki taraflı tırmandırılan bir süreç gibi kutuplaşma diye anlatmak saçmalıktır.
  bu olayda da öyle olmuştur.
  şimdi chp yapması gerekeni yapar, başta il başkanları olmak üzere 40-50bin insanı düzce'ye yığar, bu işe karışan, bu köpeklere emir veren, onları kollayan her kim varsa altına sıçırtır ise bunun anlamı kamplaşma olmayacaktır. hatta birileri gaza gelip bu köpekleri ortaya çıkaran partinin camını çerçevesini indirirse de bu kamplaşma olmaz.
  ne yapıp edip bu hareketlerin ağır bedeli olduğunun gösterilmesi gerekli, gereken yapıldığı zamanda kamplaşma, vahşet şu bu diyeceksiniz.