1. türklerle kürtler kardeştiyse neden türkiye sınırın ötesindeki kürtlere destek vermiyor filan diye soruluyor da şaşırıyorum. türklerle kürtler kardeşse bu ulusal sınırlar içinde olur. şu da unutulmamalıdır ki "ulusal sınırlar içinde vatan bir bütündür, bölünemez." ulusal sınırları tehdit etmeye başlayan unsurlar olduğunda devlet buna cevap vermelidir. ypg güçleri iran'ın güneybatısından başlayarak lazkiye'ye, yani akdeniz kıyısına kadar ilerleyecek ve orada bir koridor oluşturup kanton kuracak, devlet de buna sessiz kalacak! bu vatana ihanetten başka hiçbir şey olmaz. emperyalizmin kucağından inmeyen ypg özgürlük savaşçısı olacak, türkiye cumhuriyeti devletinin askerleri işgalci olacak! buna dünyanın her yerinde gülerler.

    sevr anlaşması zamanında rafa kaldırılmış olabilir ancak hafızalardan asla rafa kalkmadı, kalkmayacak da. ulusal sınırlarımızı korumaya devam ettiğimiz müddetçe de baki kalacak. güneydoğu anadolu'yu da kapsayan bir kürt devleti yaratmak için uygun şartlar oluşana kadar da durmayacak abd. onların bu sömürgeci zihniyetlerine karşı da asla geri adım atmamalı devlet. gerekirse sınır ötesine de geçilir mehmetçik şehit de olur. ancak asla bu emperyalist plana geçit verilmez. son neferine kadar kurtuluş savaşı'nda 'bağımsızlığımız' için savaşmış insanların emanetine sahip çıkmaktan başka şansımız yok. bağımsızlıktan bir adım dahi geri durabilme ihtimali bu millet için en büyük zulümdür.
    ae
  2. ellerindeki 2-3 tane tow füzeleri bittiğinde göreceğiz onları. kobaneye kadar koşarak kaçarlar artık.
    edit : ellerinde milan f1'miş . fark etmez , tow'dan bile az bulunduğunu hesaba katarsak çok uzun sürmeyecektir bu saçma atgm shitstormu.