1. çok merak ediyorum o yahudi mallarına boykot diye her dönem böğüren dinciler bu duruma nasıl bir tepki verecekler acaba. gerçi minare kılıf mevzusuna göre bir kulp bulmaktan geri kalmaz bu pişkin tayfa. hatta şimdi kulağımda " ülkeler arasında küslük olmağğzz" diye bir ses beliriverdi. dedim ya çok pişkin bir tayfa mübarekler.

  küskünlüğün bitme süreci

  neyse iyi ki barıştılar. en azından bundan sonra kulaklarımız, gözlerimiz uzun bir süre geleneksel israil mallarına boykot etkinliklerine maruz kalmaz. artık benim bakkal kardeşim de rahatça dükkanında coca cola satacak, sayın valim de coca cola yerine fanta içmek zorunda kalmayacak.

  artık zarara girmek yok esnafım

  gözün aydın sayın valim
 2. coca cola lar onlarin durumu ne olacak yav

  edit: neyse bir kac bir sey yazalim . turk tarihi daha dogrusu turkiye tarihi boyunca bu kadae yanardoner bir siyasi politika gormedi. bu siyasal islamcilarin yaptigi yuzzusluge riyayi seytan bile kiskanir hale gelmistir eminim. daha onceleri menderesle baslayan yavsakliklar misal tavizler ve aldiklari belirli paralar karsiliginda natoya uyeligi daha sonrasinda yine ayni akimdan gelenlerin tertip etmis olduklari kanli pazarlari amerikan filosuna karsi namaza durmalari kerhaneleri boyamalari ve daha niceleri. ama hic biri simdiki bu insanlar kadar yanardoner tabiri caizze o.....u olmadi.arkadasim sen elinde kuranla mitinglere cikiyorsun ve diyorsunki biz buna tabiyiz die. lan madem tabisen ac ayetleri bak ne diyor fetih suresini ac mesela "fit tevrati incil" dior tevrat bozulmus dior haliyle bu dine mensuplarda bozulmus degilmi samet ? arkadasim ben demiyorum tabii oldugun din diyor. sonra secim zamanlarinda gazze filistin diyorsun ve simdide kalkip gazze filistini satiyorsun . bre teres yaptigin kahpelik degilde nedir ? ama yok suc sende degilki suc kendi ruhlarini paraya satan ak davarlarda suc her seyi cehape zihniyeti diyen got killarinda suc her firsatta cehapeye yuklenen kürtlerde. yazik yazik sana oy veren bir secmenin kalkip bu rezilligi sorgulamasa kusura bakmasin kimse ama tayyip gitse kim gelse yerine bu davarlar oldugu muddetce ayni boka tabii olacagiz maalesef.
  sakinim....