1. (bkz: abd'nin Türkiye'den ayrılın uyarısı)
  (dha'dan alıntıdır)

  ABD Avrupa Komutanlığı, güvenlik gerekçesiyle Adana, İzmir ve Muğla'daki personelin ailelerinin Türkiye'den ayrılmasını istedi.

  Komutanlığın Almanya'daki merkezinden yaptığı açıklamada, "ABD Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ile koordinasyon içinde, İncirlik Hava Üssü dahil Adana, İzmir ve Muğla'daki askeri personelin ailelerinin Türkiye'den ayrılmalarına karar verdi" denildi.

  Yakında üsleri de kapatıp giderler. Bir şeyler olacağa benziyor dikkatli olalım arkadaşlar. Toplu alanlarda gözümüzü dört açalım...

  İsrail'de aynı şekilde uyarı verdi. yahudi çocukların gittiği ilkokul-anaokullara bombalı eylem olacak Türkiye'den ayrılın diye.
 2. dikkatle takip edilmesi gereken haberdir. 'kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla' tadında bir haber ise mesih olduğunu ilan eden zatın internet sitesinde müridlerine tembihlediği 06.06.2016 tarihine hazır olmakta fayda var. kabalaya kafayı takmış olan zat 666 yı büyük şeytanın sayısı olarak anlamlandırmakta ve büyük bir kaosa dikkat çekmekteydi.

  bence zarrap'ın ifadesi ortalığı sağlam karıştıracak. amerika, sayın rte'nı bir takım tavizler vermesi için sıkıştırıyor olabilir. seçim sayın cumhurbaşkanımızda... ya kendisini kurtaracak ya ülkeyi. ülkedeki vatandaşlar olarak bize sunulan tek seçenekse; seneler önce söylenmiş. '' ya istiklal ya ölüm! '

  edit :imla

  edit: olası işid saldırılarından korunmak için alınmış karar da olabilirmiş.
  haberler arasında ilişki varsa kaçmaya gerek yok... nasıl olsa radyasyondan daha hızlı koşamayız.
 3. ilkin tedirgin eden haber. ancak sağlıklı düşünmeye çalışırsak, amerika, kendi vatandaşlarına yönelik bir saldırı ihtimali üzerine bu uyarıyı vermiş olabilir. belki böyle bir istihbarat almışlardır.

  paniğe gerek yok.

  bir süre kalabalıktan uzak durmakta fayda var.
 4. büyük bir amerikan bayrağı ve altında ilgili haber. çok koykuyoyum sam amca kuytay bizi. siktir olun gidin.
 5. iç savaş beklentisiyle yapılan bir çağrı gibi geldi bana. terör örgütü yazın tümden isyana kalkisacaklarini açıkladı. bu nedenle yapılmış olabilir. ha her sene serhildan deyip duruyorlar da sonuç her kış kurtar bizi abd oluyor.