1. dondurmalı fıstıklı güzel bir baklavanın verdiği mutluluğu yaşadığım zamanlarda, bu duruma sebep olan güzel bir insan vardı yanımda moda parkında, "beş sene sonra tekrar burada bugün buluşalım mı? ne olursa olsun " muhabbetini yapmıştık ozaman tabi "nedemek beş sene mi bekliyeceğim hersene gelelim" diye gaza gelmiştik.

    ben geçen 30.08 de oradaydım unutmuş hatırlamamış demekki. bu sene de orada olacağım unuturum diye telefonun falan şifresi bile 3008. ben bide çok özledim onu güzel insandı severim hala. güzel insanların kıymetini bilin zor çıkar karşınıza. 30.08 kimlerine göre zafer bayramı, kimilerine göre başka birşey benim için anlamı böyledir.
    3t7n
  2. zafer işareti manasına gelen el işaretini yaptığımda kendini milliyetçi güruha tabi tutan bir takım cahil kimselerce "terörist" yaftasıyla ötekileştirildiğim bir memleketin zafer bayramı, benim zafer bayramım değildir. üstelik kendi dilini kurallarına uygun ve güzel bir şekilde kullanmaktan aciz bu kimseler sözde savunucusu oldukları milliyetçilik fikrinin bir öğretisi olmasına rağmen türkçeyi onlardan çok çok daha düzgün kullanan solcuları milliyetçilik kisvesi altında salt ırkçı/faşist bir bakış açısıyla linç edebiliyorlar. bu toplumun bir parçası olmaktan çok yoruldum, şuan biraz sarhoşum ve buraya kustum.