1. bomba yüklü aracın patlaması olayı.
  alışmadık mı?

  çok sayıda yaralı olduğu söyleniyor detayları ekleyeceğim.

  !---- spoiler ----!

  Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi.

  !---- spoiler ----!

  diyarbakır şanlıurfa yolu hamravat ve gökkuşağı sitelerinin arasında bulunan caddede meydana geldi. buradan geçen polis aracının geçişi sırasında patlama yaşandı.

  6 şehit 23 yaralı şuan.

  mynet
  mert
 2. an itibariyle 4 şehidimizin olduğu patlamadır. lanet olsun bunu yapan ve destekleyenlere..
 3. artık bunu yapanlara, yapmış olanlara ne söylenecek söz ne yazılacak yazı kaldı, toplum olarak izlerken yılmaktan başka çare bile bırakmadılar. yazıklar olsun..
 4. ülkenin ortadoğuya döndüğünün başka bir resmi. mekanlar farklı olabilir. çerçeve hep aynı.

  bu gibi olayla çomarların umrunda olmaz.
 5. şimdi burda bir kaç pkkli kanı bozuk olacaktı. biride bana mesaj atan şerefsiz arkadaslarimi gözümün önünde öldürüldü demisti. bugün 17 yaşında bir kürt öldü. bunuda mi polis yapti? be hey şerefsiz kanı bozuk. bir ölürüz bin dogariz bunu ogrenemedin mi? kardeslerim abilerime allah rahmet eylesin. kalanlara bize sabır versin ki konusmaya çalışan konuşmasından bir bok anlaşılmayan kanı bozukları ellerimizle parcalamayalım.
 6. ya öyle bir duruma geldikki sanki nutkumuz tutulmuş kimsede sormuyor şehrin içine şehirlerin içine bu kadar bombalar cephaneler ne ara yığılmış. pkk bunları yaparken güvenlik güçleri valiler ne yapıyordu, adamlar 2013 çözüm sürecinden beri silah ve cephane yığmışlar, bunu ben değil devlet büyüklerimiz açık açık söyledi valilere verdiğimiz talimat gereği müdahale etmiyorlardı dedi. peki ne bekliyordunuz teröristlerin öylece herşeyi bırakıp gitmesini mi bekliyordunuz ?

  bu bombalamalarda hergün gelen şehit haberlerinde dönemin sorumlularının ve operasyon izni vermeyenlerin açık sorumluluğu vardır..