1. biraz parası var diye kafasından kurşun çıkartılmış bir insan yaşayabiliyor bu ülkede. rte mi ölecek demek istiyorum.

  bir kaç gün rte'yi televizyonlarda görmeyeceğimizin tescilidir.
 2. asılsız olduğunu duymuştum ama şimdi başlığını görünce bi hoş oldum bi mutlulandım.

  acaba diyor insan...acaba olabilir mi? o gün geldi mi sonunda ?
 3. ay hadi inşallah dediğim haberdir.
 4. şakaysa hiç komik değil, gerçekse çok komik.
 5. başlarındaki cumhurbaşkanına ölmesi için dua eden zavallılar toplulugunu harekete geçiren başlık :).çok rte seven bir insan değilim ama bu seviyesizlikte değilim.bu tiplerin başka bir ülkede örneğide yoktur.putin hastaneye kaldırılsa muhalif partililer inşallah ölsün demez heralde.kendileri çok işe yarıyo çok hümanist entellektüel bilgililer ya,c.başkanını beğenmiyolar.ay götüm :d
 6. kötüye bir şey olmaz
 7. "Sara hastalarının konvülsiyon (nöbet) geçirmelerini engellemek için en sık verilen ilaçlar ve bu ilaçların (sadece) psikiyatrik yan etkileri şunlardır:
  Valproik asit: Depresyon, sinirlilik, düşünce bozukluğu, ruh halinde dalgalanma, psikotik reaksiyon, davranışlarda değişiklik, intihar düşünceleri.
  Lamotrigin: Anksiyete, depresyon, görsel halüsinasyonlar, uyku bozukluğu, intihar düşünceleri.
  Gabapentin: Depresyon, düşmanca davranış, düşüncede bozulma, ruh hali dalgalanmaları, hiperaktif davranış, intihar düşünceleri.
  Karbamezapin: Mani, ajitasyon (tutarsız heyecan), psikotik bozukluk, intihar düşünceleri.
  Fenitoin: Anormal davranış, ajitasyon, deliriyum (ani bilinç bulanıklığı), sinirlilik, halüsinasyonlar (görsel, işitsel ve duysal), ani psikotik bozukluk, intihar düşünceleri.
  Pregabalin: Anormal düşünce, öfori, intihar düşünceleri.
  Levetirasetam: Agresif (saldırgan) davranış, ajitasyon, anksiyete, apati (çevreye anormal derecede kayıtsızlık), depersonalizasyon (kişinin bedeninden ve düşüncelerinden kopması), depresyon, duygusal değişkenlik, düşmanca davranış,
  sinirlilik, kişilik bozukluğu, intihar düşünceleri, intihar girişimi…"

  soner yalçın
  mesut
 8. edit: ahaha. zülfiyare dokunmuş. önce insanlığınıza dokunsun bazı şeyler, rte falan bir tarafa.
  utanmadan, en çirkin bir biçimde sara hastaları üzerinden dalga geçilmeye çalışılan haber.
  siz rte'ye muhalif olacağız diye ölüm dileyen, hastalıklarla, dini değerlerle kafa bulabilen, insanlıktan uzaklaşan bir tayfaya dönüştünüz, tayyip falan bir yana, insanlığınızdan uzaklaşıyorsunuz, fethullah gülen mantığıyla ağzınızdan ölüm ve beddua kusuyorsunuz. yazık ya...
 9. şakaysa komik değil, gerçekse çarşı karışabilir ve hele de sonu diğer tarafta biterse felaket...