1. şaşırdığım olaydır. 40 binden fazla üyesi olan fitness zinciri olan jatomi bugün iflas etmiştir. macfitten usandım jatomiye mi geçsem diye çok düşünmüş ama çok kalabalık oluşundan ötürü vazgeçmiştim.

  olan yıllık üye olanlara oldu tabi.

  edit: ya ne malsınız nesini eksiliyorsunuz? haber de mi vermeyelim? gerzek tayfası
 2. spastik gibi kas yapmaya çalışan, beynini geliştirmeyip baba parası ile sağda solda atar yapan davaroslara koymuştur. girsin hepsine.
 3. Hala check-in yapılabilen yer'dir .
  zaten çoğunlukla o iş için kullanıldığını düşünüyordum bende.
  birde arada bir spor kıyafetleriyle fotograf çektirilmesine izin vermeleri lazım yanlız.
  yıllık ücrete dahildi diye biliyorum fotograf. *
 4. burada üye olanların neden eleştirildiğini anlayamıyorum. ortad bir rezalet ve belki de dolandırıcılık söz konusu, kapatıldıktan sonra çok değişik hikayeler dönüyor etrafta, insanlar oraya gidenleri eleştiriyor.

  bir kuruma para veriyorsun spor yapmak istiyorsun hatta teşvik olmas için 1 yıllık üye oluyorsun ve ertesi gün spor salonundan çıkartılıyorsun. bu konuda hukuki süreç konusunda destek arayanlara ücretsiz olarak yardım edebilirim.
 5. baya bir insanı mağdur etmiştir. aynı zamanda bundan yaklaşık bir kaç hafta önce kapanmıştı diye hatırlıyorum. yani bu haber çok çok önceden belliydi.

  mağdur olanların hakkını geri alabilmesini umuyorum. hiç değilse içerideki kilitli dolaplarda kalan özel eşyalarını geri alabilmeliler.
 6. varlığından haberdar olmamı sağlayan vesile.

  not: fakirim