1. adım adım büyüyen iğrenç baskının son işi. direnilecek.
  direnilecek.
  direnilecek.
 2. çok daha önceleri olması gerekendir. kusura bakmayın ancak solculuk adı altında terör propagandası yapan birisi bu ülkede gözaltına alınmazsa kim alınacak?
 3. yağmurlu kapkaranlık bir istanbul gününe yakışan kap karanlık bir haber.1 hafta önce doğuda internet erişimleri kesildiğinde umursamamış bana ne ya demiştim.şimdi bizim de internetlerimiz kesildi buna doğru orantılı olarak yarın veya bir hafta sonra kemal kılıçdaroğlunun da böyle bir operasyonla gözaltına alınabileceğini gözler önüne sermiştir.

  tam bir kaos ülkesiyiz kısaca uzun bir gün olacak gibi gözüküyor.
 4. selocan kendi siyasi başarısıyla mı o partiye genel başkan olmuştur?
  ya da şöyle sorayım: kandil başka bir x kişisi genel başkan olsun talimatı verdiğinde buna selocan engel olabilir mi?

  başka sorum yok sayın hakim.
 5. gülten kışanak ve şimdi de selahattin demirtaş bütün terör yancılarını içeri alsınlar.şimdi sağda solda bomba patlamaya başlar.kaos ülkesiyiz demokrasi falan yalan tut kolundan at içeri.

  başkanlık sistemi için cumhuriyet gazetesine bile operasyon yaptılar şimdi de teröristleri içeri alıyorlar güya yersen.milliyetçilik falan filan derken hop başkanlık sistemi hayırlı olsun,güzel reklam.

  edit 1 : yukarıda dediğim gibi şu an gerçekleşen olay ve başkanlık sistemi h.o vatan millet teröre hayır ahahaha yersen.

  kaynak

  edit 2: selahattin demirtaş ve figen yüksekdağın tutuklanmasına sevinen net geri zekalıdır zaten bu ülke böyle geri zekalılar var olduğu için bok çukurundadır var oldukça da çıkamayacaktır.

  bunun tek anlamı iç savaştır,başka bir şey değil.şimdiden istanbul esenyurtta ayaklanmalar gösteriler olduğu haberini aldım ve bilmeyenler için söylüyorum esenyurt hdp'nin istanbul kalesidir her adımda 10 kürde rastlarsınız.şimdi bu adamlar ne yapacak evinde mi oturacak? hayır ortalığı yakıp yıkacaklar,karşıt görüşlüler kavgalar edicekler,ölümler olucak...

  akp bu arada ne yapacak? işte ortalık karışık falan filan vatan millet bir şeyler yapmamız lazım derken bu olayları bahane gösterip başkanlık sistemini yerleştirecekler.şimdi haklarını da vermek istiyorum cidden önce 15 temmuz darbe fasfalası şimdi bu olaylar yani büyük kurgu ve büyük zeka tebrik ederim.