1. Mit tırları davasında çağlayan adliyesi önünde gerçekleştiği bilgisi son dakika haberi olarak dolaşıyor. Ayrıntılar geldikçe güncellenecektir.

  Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/can-dundara-saldiri-girisimi-40100407?nomobile=true

  Edit : saldırgan "vatan haini" diye bağırarak can dündar'ın bacaklarına doğru iki el ateş etmiş. Can dündar herhangi bir yara almazken saldırgan göz altına alınmış.

  Edit 2 : Heyecana gerek yok, tiyatroymuş.
 2. saldıran kişi de buymuş
  ntv muhabiri yağız şenkal bacağından yaralanmış, durumu iyiymiş.

  ülkenin geldiği hali net şekilde ortaya koyan, bizleri, en azından beri karamsarlıklara sürükleyen olaylardan en yenisi ve en acizidir.

  hedef gösterenleri tanıyoruz, emri vereni yine biliyoruz.
 3. can dündar'i ahmet hakan'la karıştıranların yaptırdığı girişimdir
 4. osmanlı ocakları militanı veya ülkücü takılan bir gerzektir muhtemelen.

  ak-koyunların sanalda başlattığı karalama kampanyalarından can dündar'ın kendi kendini vurdurmak istediği gibi, kendi düşük zekalarına yakışır bir anlam çıkıyor. saldırı bölgesi ve etrafında polis de yokmuş. bir öğrenci tam önünde bu olayın gerçekleştiğini ve o kadar yakın mesafeden ıskalamasının imkansız olduğunu söylemiş.

  kafa karıştırmak için yapılmış olabilir, ahmet davutoğlu operasyonu ve dövizin fırlamasını gözden kaçırıp, unutturmaya yönelik.
 5. yazık dedirten olaydır.

  büyük ihtimal dünyalar kadar kendi derdi olan birisinin, bir gazeteci vatan haini diye yaftalandı diyr çekip hayatına son vermeye çalışmasını anlayamıyorum. apolitik ol demiyorum kimseye ama bu kadar da fanatik olunacaksa apolitik mi olsa tüm türkiye bilemedim ki. böyle gelse de böyle gitse mi acaba? hadi seni inandırdılar bu gazetecinin vatan haini olduğuna yine de değer mi öldürmeye anlamıyorum. neyse ki eşi ve adını bilmediğim bir chp milletvekili sayesinde suçlu engellenmiş.

  not: genelde komplo teorilerini sevmem, arkasında bir örgüt olmadan bireysel bir hareket olduğunu düşünüyorum, üstteki entry bu koşullarda anlamlıdır. hoş bu şekilde bir hezeyanın sahibi ne kadar bireysel hareket ediyor kabul edilebilirse...
 6. ales, lys, kpss gibi sınavlara giderken akbili, banka kartını, parayı ve hatta peçeteyi bile yasaklayanların adliyenin önünde suikaste izin vermeleri şaşırtıcı değildir...
 7. maalesef güzel ülkemizin boktan halleri bunlar. eğer benim tarafımda değilsen düşmanımsın diyen bir anlayışın sonuçları bunlar. herkes aynı fikirde olmak zorunda mı? kimse yaptığı işin hakkını vermeyecek mi? bütün insanlar boyun eğmek zorunda mı?
  cinayetsiz, tecavüzsüz, tacizsiz, adaletli, eşitlikçi ve demokrasinin olduğu bir ülke için benim hala umudum yok.
 8. umarım az için soğumuştur. çünkü sıra bize de gelicek. o zaman içimiz, senin soğuduğundan çok daha fazla soğuyacak.
  ozumm
 9. gundemi degistirmek icin saglam kurgulanmis yemedik mi yedik tabiki de ..
  belit