1. bugün saat 5'te başlayacak olandır.
 2. ak koyunlarımla katılacağım miting.
 3. babam yarın bypass olacağı için gidemeyeceğim mitingtir...

  gidenlere başarılar, iyi demokrasiler dilerim...
 4. tekbir sesleriyle yankılanan miting ve tayyip posterleri.

  şimdi bu insanlara tekbir getirmeyin desek dinsiz olacağız, kılıçdaroğlu konuşmasında bahsetse o da dinsiz olacak. eh, her şeyin yeri ve zamanı var be güzel kardeşlerim. bak çomar demiyorum, bugün es geçiyorum. karşı taraftan da tepki gelse, "türkiye laiktir, laik kalacak!" diye al sana curcuna.

  umuyorum büyük bir tatsızlık çıkmadan biter ve gider. dayanışmanın özünü anlayabildiğimiz ve devlet yönetiminin dinden bağımsız olduğunu özümseyebildiğimiz güzel günlere.
 5. nereden baksan tutarsızlık nereden baksan aptalca olaylara sahne olacak miting.

  fetö denen örgüt chp yahut mhp tarafından palazlanıp ortaya çıksaydı şuan ülkede mhp, chp bayrakları yakılır sokaklarda insan avına çıkılırdı ama bu terör örgüt zamanında akp tarafından bizzat desteklendi ve devlet içinde bu kadar köklü yapılanmasında direkt etkisi oldu. ne yazıktır ki meydanlarda demokrasi savunucuları bu terörist cemaat yapılanmasının ortaya çıkmasında başrol oynayan partiyi eleştirmek yerine sürekli destekleyerek aslında ne kadar sorgulamaktan yoksun olduğunu ortaya koydu.

  kandırıldık, aldatıldık diyerek bunca yıllık yardım ve yataklık olayının üstünü kapatmaları dahice(!) değil mi? bizler yıllardır feto kim bu kadar abartmayın derken 'hoca efendi'ye öyle demeyin diyerek bizlere kin kusanlar başkasıymış gibi sanki yere göre sığdıramayanlar meydanlarda rte şarkıları söyleyenler değilmiş gibi şimdi bu yapılanlar komedi resmen.

  neyse demokrasi mitingi vatana millete hayırlı olsun umarım keza bela olmaz olaysız geçer ve kimseye bir şey olmaz. insanlara zarar gelmesin artık. siyası hırslar yüzünden insanların piyon gibi harcanmadığı zamanlar da gelir diyerek son mesajımı veriyorum.
 6. nedense "yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış" ata sözünü hatırlatıyor bana..:))

  edit:imla
 7. sosyal medyadan endişe ile takip ettiğim miting. kalabalığın içindeki bazı kitleler beni dehşete düşürüyor. aynı ülkenin insanı mıyız gerçekten diye sorguladım kendimi.
  miting bitiminde orası yine bir bayrak çöplüğüne dönüşecekmiş gibi bir his var içimde.
  artık tek beklentim bu günlerin bitmesi ve daha aydınlık zamanlara kavuşmamız.
 8. siz buna demokrasi mitingi demişsiniz ama bu bildiğin osmanlı'ya dönüş mitingi.

  kuran okutuları, mehter marşları, tekbirler, yüzüne erdoğan maskesi alıp gelenler. soruyorum burada birlik olunan nokta neresi? az önce kılıçdaroğlu yuhalandı, orada chp seçmeninin ne işi var lan!
 9. iyi güzel de hırsızlıklar, yolsuzluklar, katliamlar, bombalamalar, yargıdaki adaletsizlikler, manipülasyonlar, kabataş yalanları, rant yağmaları, palalılar ve buna benzer binlerce absürd ötesi olay ne olacak, bunlar birer rüya mıydı, yoklar mıydı?

  en son olan nedir? birileri darbe teşebbüsüne girişmiş, 250 kişi ölmüş. buna karşılık insanlar düşünmeye ve onarım çalışmalarına davet edilmesi gerekirken o günden beri ülkede ne yapılıyor; bir şenlik havası, esrimeler.

  teşhis doğru yapılmalı; ülkenin ruh sağlığı ortalaması ve beyin kullanma oranı öyle böyle değil çok çok ciddi şekilde bozuk ve daha da bozulması için de her türlü pompa yapılıyor.

  alttan alta çürümüş dişe kaplama yapılır mı, böyle tedavi olur mu? dişi bir yerden açacaksın, temizleyeceksin, yetmedi gerekirse sinirleri alacak, içini dolduracak, ondan sonra kapatacak ve kaplamanı yapacaksın.

  bu kadar bilinçsizlikle gitmez devam etmez. çünkü gittikçe olumsuza gidiyor bence. umarım kafası sağlıklı çalışan ne kadar insan varsa bu acayiplikler için birşeyler düşünüyor, birşeyler yapıyorlardır yada umarım yanıldığım bazı alanlar vardır.
  a man
 10. s*çarım mitingine de liderlerine de.

  şehit var ulan şehit.
  ramel