1. bu sınava gireceklerden biri benim. umarım puanımı yükselterek istediğim yükseklisans programına yerleşebilme konusunda kendime avantaj sağlayabilirim. tüm aday arkadaşlara başarılar dilerim. adil, skandalsız bir sınav olması dileğiyle...
 2. benim de yarın gireceğim sınav. akademiye bir şey katacak olan herkese başarılar; salavat projeleri yapanlara başarı dileği yok.
 3. birkaç saat sonra gireceğim sınav. uyuyabilirsem konsantrasyon sorunu yaşamayacağıma inanıyorum. heyecanlı değilim neden uyuyamıyorum acaba? yeterince çalışmadığım için olabilir mi?
 4. salon başkanı olduğum sınav. girenler yine iyi, önlerinde uğraşacak bir şey var. ben iki buçuk saat duvara bakıp pencereden bakıp esneme hareketleri yapıp ösym kitapçığı okuyorum. bir de ösym şeker vermeyi keseli iyice tatsız oldu. ne yapalım, ekmek parası.
 5. gireceklere başarılar dilediğim sınav. güz döneminde aranızda olacağım.
 6. sınava giren arkadaşlara başarılar. bende güz döneminde girmeyi planlıyorum kaynak önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.
 7. başvuruları sırasında tam başvururken sevgilimin "neden başvuruyorsun ki sen kabız?" sorusuyla katılmak için hiçbir sebebimin olmadığını ve alışkanlıktan başvurusunu görünce refleks olarak başvurmaya çalıştığımı anladığım sınav. writeln('zihin_acikligi') for each x.
 8. "bilgi değil hız ölçüyormuş", "ne cevap verdiğin değil kaç soru işaretlediğin önemliymiş" gibi geyikler arasında zuhur eden, akademik aktivitelerin vazgeçilmezi, bu sene de gözümüzün nuru olan sınavdır.
 9. az önce çıktığım sınav. yine yetiştiremedim. sanırım benden olmayacak. daha sıkı çalışmam lazım belli ki. türkçede illet eden 2 3 soru vardı, kendimi unutup soruyla didiştim. yapmamak lazım böyle şeyler. istediğim puanın yanına bile yaklaşamayacağım. önümüzdeki sınava bakacağız
 10. zevkine girdiğim ve 2 sene öncekine göre kolay olan sınavımsı. kafanız basmıyorsa illa akademisyen olmak için yırtınmayın.
  baran