1. 94 ışık yılı uzaktan güneşe benzer bir yıldızın yakınlarından gelen sinyal.evrende yalnız olmadığımız kanıtlandı artık ki sonsuz ve sürekli büyüyen bir evrende yalnız olduğunu düşünen net geri zekalıdır orası ayrı bir konu.

    94 ışık yılı uzaktan gelmiş,gönderen topluluk/kişi artık her ne cins uzaylıysa o belkide çoktan yok olmuş olabilir.geri sinyal göndersek 94 ışık yılı sonra ulaşır o zamana kadar belkide biz yok oluruz.düşününce beyninizde tam kaos oluşuyor muazzam.
  2. 11 ghz gibi süper yüksek frekansa sahip bir sinyal gönderebilen, üstelik bunu trilyonlarca kilometrelik mesafe öteden yapabilecek teknolojiye sahip bir topluluk, adam ya da uzaylı; eminim sakızın orucu bozup bozmadığını biliyordur. bence bunu değerlendirip ilk fırsatta sormalıyız.
  3. aleyküm selam diyerek cevaplandırmamız gereken sinyaldir.

    işin şakasını bi kenara bırakırsak koskoca evrende tek başımıza olduğumuzu düşünmek bana biraz saçma geliyor günün birinde mutlaka iletişime geçecek teknolojiye sahip olacağız.
  4. kendisini 94 ışık yılı uzaktan gelen sinyal olarak tanıtıp banka kartınızın şifresini öğrenmek isteyenlere inanmayınız. nasa