1. abaza nettir, gülücüğe odaklanandır.
  çapkın dolaylıdır,ne güzel gülüyorsun demektir.
 2. anakin skywalker ile darth vader arasındaki fark
  kuz
 3. bilenler bilir ben eskişehirliyim ve tıp fakültesini de eskişehir'de okudum. sonra okul bitti kars'ın bir ilçesinde mecburi hizmetimi yaptım.

  eskişehir'i bilmeyenler için özetlemek gerekirse. oldukça rahat bir şehirdir kimse kimseye karışmaz. mesela ben ramazan gecesi apartmanımızın önünde bira içerken namaza giden komşu afiyet olsun asklepios26eses der ben de allah kabul etsin derim. herkes işine bakar. eskişehir'de kız sayısı özellikle güzel kız sayısı anormal derecede fazladır. alkollü mekanlara kız kıza rahatlıkla gelir insanlar.

  kars'ı özetlemek gerekirse; oldukça rahatsız bir şehirdir. herkes birbirini gözetler ve dedikodusunu yapar. hele doktorsanız her hareketinize dikkat ederler. kız sayısı ya oldukça düşüktür ya da ortalıkta pek görülmez kadınlar. alkollü mekan denilen yerler genelde bomboştur. yalnız kadın gelmesi ise imkansız gibi bir şey.

  eskişehir'e dönelim. biraz sosyal ve güleryüzlü bir insansanız çevre edinmek çok kolaydır. biraz piçseniz ve tipinizde bir yamukluk yoksa hatunsuz kalma sevişememe gibi bir olay imkansıza yakın. yola çıkıp önüme çıkan her kadına merhaba beş yıldır eskişehir'deyim gördüğüm en güzel şey sensin diyorum. yalan olduğunu bilseler de hoşlarına gidiyor tabii. on denemeden birinde başarılı oluyordum. bunlar sadece sokaktan düşürdüklerim.

  kars'a dönersek. sokaktan falan hatun götürmek mümkün değil. çevredeki hedef kadınlar sadece yeni atanmış memur kadınlar. çevrelerinde de bir sürü aç abaza. kadınları gözleriyle yiyecekler. kız gülümserse tecavüz edecekler o derece. kadınlar tedirgin haliyle. ben asla seks istemiyormuş gibi yaklaşıyordum olaya. saatlerce günlerce sadece dinliyorum kadını. kadınlar o kadar yalnız ki artık bana tapacak hale geliyorlar. ben istemeden onlar beni yatağa atıyorlardı.

  eskişehir'e dönelim. sürekli sabit bir bara takılırsanız hatun götürememe şansınız yok. hiçbir şey yapamazsanız en son çıkışta sarhoş bir kadın mutlaka sarkar. zaten buna gerek duymayacaksınız. kızlar sizinle tanışmak isteyecek. diyelim ki içmiyorsunuz bar ortamı sevmiyorsunuz. o zaman sinema kulüpleri tiyatro atölyeleri bu iş için çok uygun. twk yapmanız gereken tüm kadınlarla konuşmak. mutlaka sizi isteyen biri çıkacaktır.

  kars'a dönelim. memur kadınlar konusunu işlemiştik. halktan diyelim bir kızla tanıştınız. kızın tek isteği sizinle evlenip tayin olduğunuzda oradan kurtulmak. o yüzden evleneceğinizi ima ederseniz o kadının sizi mutlu etmeme modeli yok.

  eskişehir'deyiz. öğrenci kesiminden sıkılırsanız eskişehirli kızlar da oldukça rahattır. halkın arasına karışırsanız olur bu iş.

  şimdi konumuza gelirsek. çapkın adam her şartta yapar abaza bakar. ben çapkınlık kısmını anlattım artık abaza bir arkadaş çıkar anlatır o kısmını ben bilemiyorum.

  bunu da oku bence. http://youreads.net/yorum/170209
 4. hedefe ulaşırsan çapkın ulaşamazsan abaza olursun
 5. üniversite başlarında surekli kiz düşürmeye çalışırdım. bir tanesi dahi düşmedi. en düşeni dahi bir kac gorusmeden ibaretti. tam bir abazalik donemiydi benim için. dusmedikce daha cok arzuluyordum. balikci teknesinde tayfalik yaptim bir sezon. bu benim aydinlanma donemimdi. bok gibi bir işti. fakat bittiginde butun duygularina hakim biri olmuştum. bu denizlerin bir etkisi olabilir. sonrasinda hic bir kadina capkinlik amaciyla yaklasmadim. ben boyle yaklasmadikca onlar bana bu sekilde yaklaştı. sanirim bir ters oranti var. sonrasi mi? sonrasi seks..

  aklim hala denizlerdedir bu arada.