1. ayşegül terziye şort giydiği için tekme atan sen şeytansın diyen insanımsı mahluk.bugün serbest bırakılmış.ifadesinde ise dha'nın haberine göre "giyimini beğenmediğim insanları döverim"demiş.evet bu mahluk bugün dışarıda serbest.polis eşliğinde merdivenlerden inerken yaptığı o gülümseme işte o türkiye'nin bugün geldiği noktadır.görmeyenler için aşağıya link bırakıcam.bu adam bugün serbest bırakıldı. bunu gören aynı düşüncedeki insanlar bundan cesaret alıp aynı şeyleri hatta daha iğrenç şeyleri yapmaya başlayacak ve bu artarak devam edecek.söylenecek çok şey var ama ben artık bir şey söylemek istemiyorum.

  "bu ülkeye ve bu hayata dair hiçbir şeyin, hiçbir zaman benim dilediğim gibi olmayacağını biliyor, artık bundan acı duymuyorum."

  http://i.hizliresim.com/pEb2XL.jpg
 2. vatandaş gerçekten hasta olabilir. eğer değilse iyi numara yapıyor. hasta olması durumunda acilen çok ciddi tedaviye ihtiyacı var. neden müşahede altına alınmadı? yok değilse ve akli melekeleri yerinde olarak böyle davranıp bu sözleri söylüyorsa ve inadına serbest bırakıldıysa durum zaten epeyce vahim. bu da göstere göstere bizi delirtmeye çalışıyorlar demektir.

  ifadesinde; "Vandalların saldırısına uğradım, 20 tane solcu terörist bana saldırdı. Her şey İslam hukukuna göre oldu" demiş.
 3. adam tek başına islam hukukunu elinden geldiğince uygular
  bizim hukuku uygulayan bir tane hakim savcı çıkmaz
  wtf
 4. ondan sonra diyorsunuz ki vay arkadaş sözlükte küfür olmasın...
 5. hasta değil, hükümetin istediği insan profili. şort giydiği için birine saldırma hakkını kendinde görüyor sonra da solcu teröristler saldırdı bana diyor. çok bilindik bir politika bu. islam hukukunu uyguladım demesi de çok yerinde olmuş. şimdi bir grup çıkar gerçek islam bu değil diye.
  sezgi
 6. bireysel hastalığı olsun olmasın, böyle bir zihniyet kesinlikle hastalıktır. toplum bu ve bunun gibilerle dolu. çözüm için en başından başlanılmalı...*

  edit: karşıma çık be adam.
 7. şimdi bu hayvan serbest kaldı yarın hastahaneye'de gider bacağım incindi diye raporda alır bu pislik.
  lanet olsun bu tekmeci zihniyete hayalinizdeki ateşlerde yanın it soyları. (bkz: yusuf yerkel)
 8. abdullah çakıroğlu hakkında nöbetçi savcılık talimatı ile "Halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmek" suçlamasıyla ile tekrar yakalama kararı çıkartılmış. eh bu da bir şey. sessiz kalınsaydı, tepki gösterilmeseydi bu karar çıkar mıydı emin değilim. hiç yoktan iyidir deyip sevindiğimiz haberlere bakın. illa önce eşeğimizi kaybettirecekler. bakalım içimizi bir nebze olsun rahatlatacak şekilde sonuçlanacak mı.

  kaynak

  son durum: Savcı tarafından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen Abdullah Çakıroğlu 19 eylül günü tutuklandı.
 9. bizim bindiğimiz otobüste denk gelmez ki böyle şeyler, adamın o tekme attığı pabucunu çıkarıp avradı mahil bölgesine sokalım.

  tanım : itin uğursuzun önde gideni.