1. ikisi de yönettiği topluluğa istediğini yapabileceğini sanır.

  hitler, bana oy verenler ölmeyi hak etti çünkü bana oy verdiler derken @abi benim sözlüğümde yazanların yazılarla istediğimi yapabilirim çünkü benim sözlüğümde yazıyorlar der. ikisi de tek adamdır, kendi isteklerinden başka bir şey gerçekleşecek olursa istediği gibi güç kullanarak engeller.

  tek fark @abiyi hakaret etmeden eleştirebiliyoruz.

  edit: istediğimi aldım, artık öpüşmeyle ilgili yorumum en beğenilmeyen yorumum değil, teşekkürler @abi ve yan hesapları.
 2. hitler askerlerini savaşmak için gönderirken abi yan hesaplarını seri şekilde eksilemek için gönderir.
 3. dramatik bir farklılıktan ötürü, yapılması imkansız versus. hitler; alman halkının ülkesini ve parasını alman halkı adına yönetmek için, alman halkı tarafından seçilen biri. abi ise kendisine ait bir siteye her şeyi bilerek gelen ve yazan insanların eylemlerini türlü düzenlemelere tabi tutan bir zat.

  dükkanına girdiği adamı "bu raflar neden burada lan?" diye fırçalayabilen varsa abi ile hitler arasında kıran kırana bir versus organize edebiliriz. keyifle... hani linç mevzuunda da epey becerikli ve hevesliyimdir.
 4. başlık şu şekilde düzeltilmeli. (bkz: abi = bahçıvan) abi youreads bahçesinde biten zararlı otları bir bir elleri ile yolup yerine harika rengarenk lale tohumları eker.