1. adanalı olmamama rağmen delice sevdiğim takım
 2. "mavi şehrin asi çocukları"
 3. birçok kez maçlarına gitmiş olduğum ve bu sene umarım sonunda süper lige dönüş yapacağına inandığım takımdır.

  bizler inandık sizde inanın

  unutulmasın ki adana demirsporludur.
 4. geliyor gibi bu sene. karşıyakanın düşecek olmasına üzüldüğüm kadar demirsporun lige gelmesine seviniyorum. böyle takımların daha göz önünde olmaları şart. herhangi bir ali cengiz oyununa kurban gitmezse seneye hakettiği yerde görürüz diye umuyorum.
  zepur
 5. raydan çıktık geliyoruk
 6. taraftarı delikanlıdır
 7. 1940 yılında adana'da demir yolu işçileri tarafından kurulmuş, renkleri mavi-lacivert olan spor kulübüdür. 1955-1970 yılları arasında , 17 yıl hiç yenilmeyen, 22 yılda tek mağlubiyet alan, 29 defa türkiye şampiyonu olan yenilmez armada ünvanlı takımdır.teknik direktörlüğe tayfur havutçu gelmiştir.26.haftada anonim şirketini yenerek lider olacaktır.at fava bekle.
 8. 1940 yılında kurdukları demiryolu işçileri ile uzaktan yakından alakası olmayan. şu anda taraftar görüşü farklı taptıkları başkanları tamamen farklıdır. türkiye kupası alan takıma türkiye şampiyonu denir. 22 yıl da hiç mağlubiyet almamış olması ya çukurova ligindedir. yada 3-5 tane takımın oluşturduğu turnuva lig vb.dir. ve yanlışta bilmiyorsam tam bilmiyorum. türkiye kupası alan takım türkiye şampiyonu olur.
  ryu
 9. bu kafayla süper lige çıkmasın dediğim takım. saçma sapan futbolcular alınıyor, paralar boşa gidiyor.
  üst lige çıkarsa harcanacak paranın haddi hesabı olmaz. eskisi gibi ligde kalmak da kolay değil. hele bir de 2 sene içinde düşerse yandın. artık değirmeni sel bile döndüremez.
  ramel