1. Adil kullanım kotasıdır. Sadece türkiyede olan bir uygulama. *. Neyse ki an itibariyle yenilemiştir kendini.

  Kendileriyle ilgili bir change.org kanpanyası
 2. hiç de adil olmayan kota. limitsiz diye aldığım internetin ancak 1/10'ini falan kullanmama izin veriyor.

  sansürden tek farkı sadece türkiye'de olması.
 3. adil değil fakat adi bir uygulamadır.
 4. interneti orijinal hızında bana 4-5 gün kullandırtan olağanüstü, çok mantıklı(!) bir uygulama, sadece 4-5 gün 16 mbps internet kullanmak için ayda 59 lira vermek bedavadan biraz pahalı, aldığım hizmet de cabası.

  yere batsın.
 5. isminde ironi olan, kullanıcının belirlenmiş kotayı aşması durumunda internet hızına sınırlama getiren uygulama.
 6. adilliği ülke adaleti kadardır.
 7. hizmet alınan şirket tarafından belirli aylık indirme sonucunda hız düşümü olarak uygulanan sistem. genelde kullanıcılar ay ortasında belirlenen kotayı doldurmaktadırlar. nacizane fikrim indirme listenizi bir kenarda yazılı olarak bulundurup bunu ayın son 3-4 günü yapmanız. böylelikle daha uzun süre yüksek hızda bağlanabilirsiniz.
 8. süper bi uygulama! millet 25mpbs interneti doğru düzgün kullanmak için 100 lira üstü paralar bayana kadar devam.yoksa ilk 10 günde keseriz ulan netinizi. bunu uygulamaya koyan adamın linç edilmesi haktır.
 9. internet üzerindeki verilerin firmalar tarafından pazarlanmasından başka bişey değildir.

  örneğin ayda 50 gb veri indireceksen 60 tl, 75 gb veri indireceksen 70 tl der adama. otomatikman başkalarının emek ve paylaşımlarına sahip olmanızın bedelini haksız olarak sizden ister.
 10. eminim ki bu çağdışı uygulamanın sonu gelecek ama gelirken bu türktelekoma devasa bir cezayla gelmesinden başka bir şey istemiyorum. günümüzde artık ihtiyaç olan interneti hem fahiş fiyata ver hemde eğer düzgün kullanmak istiyorsan bir o kadar daha ver de. ulan adiler 24 mbit hız var zaten bu hızla 3 saatlik bir indirme yapsam kota doluyor.