1. harun yahya ismi altında kitaplar yazan(aslında yazdıran) kişi.
  özellikle islam aleminde bir moda halini alan bilimsel gerçekleri dine yamama işini caner taslamandan sonra başarıyla yürüten ikinci kişidir kendisi.
  kitaplarının ve konuşmalarının içeriği tamamen safsata ve uydurma verilerle dolu olmasına karşın hitap ettiği kitle bilimin b'sinden bile anlamadığı için kendisi için sorun olmamaktadır.
 2. özellikle "evrim" konusunda dindaşlarına duymaları istedikleri şeyleri sunduğu için "evrim çürütücü" olarak bilinir, yersen.
 3. kendini mehdi ilan eden, üç adet ruh sağlığından muaf raporu bulunan kişi. meczup mu? değil tabiki. tehlikeli bir adam çünkü cehaleti pazarlıyor.
  kedicikleri ve ellerine kastanyet takıp ritim tutan erkek müridlerinle amacı belli olmayan bir program yapıyor. kedicikler oynuyor. şarkılı , oyunlu dini program sunuyor.

  o değil de adamın nasıl bir kadın anlayışı var? silikonlu, botokslu, ful makyaj ve abartı göğüs dekolteleriyle oradaki fonksiyonları nedir? kedicik olmak nedir ya? nasıl bir beyin yıkanmasıdır bu?
  o istiyor diye bir yığın estetik ameliyat ol, slikon taktır, kadınlığını değil, seksapelliğini ön plana çıkarttır. sonra karşına geçen pis bakışlı birinin sana sarkmasına geh geh gülerek müsade et. kadınlık onuru nerede acaba? sanırım slikon takarken bu kızların beyinlerinden bir bölümünü aldırıyor adnan hoca.

  -adnan hocanı ne kadar seviyorsun bakiim sen?
  -inşallah maşallah ruhum, efendim, hebele hübele.
  -kedi canını senin.
 4. kediciklerinden birinin facebook adresine gel pisi pisi yazılmış olan ironik trajikomik şahsiyet
  belit
 5. haşin kolları arasında ankara havası oynamayı isterim zira karizması o anlarda tavan yapıyor tabi ardından halay..
 6. islam anlatan kedicikli yurdum dehası. yobazlara karşı etkili silah.

  bence bu adam daha çok desteklenmeli. tipik hizbu, feto, nurcu, süleymancı gibi tarikat ayağında takılan cemaatlere savaş açmalı.
 7. !---- spoiler ----!

  -ben mehdiyim demedim ki.

  -mehdi geldiğinde ben mehdiyim demeyecek.

  !---- spoiler ----!
  ramel
 8. türkiyenin dan bilzeriadır arşiv yapılacak kızlarla sohbet ediyor. maşallah.
 9. özdilek'te erkek kedicikleriyle gördüğüm ve fena kilolu, adeta gemi gibi olmuş sözde din/inanç alimi...