1. ilk okuduğumda "ya sizin allah bin belanızı versin şerefsiz vicdansızlar." cümlesini kurduğum haberdir. gerçekten öyle. azıcık vicdan sahibi olun be. ölenler insan insan. hepsinin ailesi var.
 2. başkanlık sistemini bir getirebilse, rahatlayacak uzun. çok şükür en önemli derdimiz şu anda bu.
  ozumm
 3. tüm bu patlamaların ve ölen vatandaşların kime ve neye hizmet ettiğini gösteren haberdir.
  siyasilerin yegane amacı budur. oyum arttı mı ne kadar arttı bundan nasıl bir çıkar sağlayabilirim. ölene üzülen biziz, yalandan çıkıpta basın açıklaması yapmasınlar bari.
 4. a haber'in yaptığı katıksız şerefsizliktir. ölümle prim, reklam, anket, şov olur mu, hiç mi vicdanları yok bu kişiliksizlerin anlayamıyorum...
 5. haberi neresinden tutsan elinde kalıyor ama insanların yargıya güvenmemesinin sebebini aym'nin can dündar ve erdem gül'ün tahliye edilmesine bağlaması ise bambaşka bir rezalet! bu patlamalardan neden mi hükümeti sorumlu tutuyoruz cevabı bu işte
 6. doğru olan bir içeriğin doğru zamanda verilmesidir.

  inanmıyoruz her seferinde vicdanen olamaz diyoruz, oluyor. bu kadar şey oldu birileri kalkıp hükümete laf eder diyoruz "oylar şahane" diyorlar. etme eyleme ölüyoruz diyoruz ölümden mi korkuyorsun diyorlar.

  alışmak gerek demiş ya a. selvi, teröre değil, aynı ülkede yaşadığımız aynı suyu içtiğimiz insanların kötü olduğuna alışmak lazım.

  cahil, gerici, vicdansız vs değil tek kelime ile sadece kötüler. kötü olmaktan da gurur duyuyorlar bu kadar.