• youreads puanı (3.00)
 1. az önce haberi geldi, bu hareketi gördükten sonra quaresma tövbe edip futbolu bırakmış.
 2. işte halkın karşısına çıkamayan halkın seçtiği cumhurbaşkanının yaptığı açılışı özetleyen bir görüntü. açılış asıl yarın olacaktır ve ahmet davutoğlu da bu müsamerede başbakanı oynamıştır.
  tanım: 23 nisan başbakanının trivelayı andıran ayak tepmesi.
  vagus
 3. geçtiğimiz senenin nisan ayında ilk sayısı çıkan socrates dergisinde "futbol eroin ve allah üzerine bir film çekmek istiyorum" başlığı ile yayınlanan bir onur ünlü röportajı vardı. bu videoyu izleyince o röportajdan bir kısım geldi aklıma paylaşayım dedim.

  -sevdiğiniz teknik direktörler var mı?
  onur ünlü: fatih terim değil mesela ismail kartal için çok üzülüyorum. gerçekten kötü bir durumda. allah kimseyi ismail kartal ya da ahmet davutoğlu yapmasın. perişan vaziyetteler. sevdiklerime gelirsek şota'yı seviyorum tolunay kafkas'ı seviyorum ertuğrul sağlam'ı sevmem ama. çok hesaplı geliyor bana. bir keresinde birlikte bir ödül töreninde bulunmuştuk. iyi ahlak ödülü gibi bir şey veriyorlar da ona o da gelip aldı. paradoksa bak. o durum ertuğrul'un yaptıklarına ettiklerine de yansıyor. çok konuşmuyor mesela ama söyleyecek pek bir şeyi olmadığı için konuşmadığını düşünüyorum.
 4. galatasarayda umut yerine oynasın. hiç değilse yanlışlıkla gol falan atar