1. Yurtdışında iken kısa süreli ev veya oda kiralayabileceğiniz sitedir. Oldukça makul fiyatlara yatacak oda da bulabiliyorsunuz, lüks ve pahalı evler de. Kendi evinizi veya odanızı da kiraya verebilirsiniz. Site, ev sahipleri ve konaklayanlar arasında aracılık görevi görüyor, Ödeme direkt site üzerinden yapılıyor. Herhangi bir probleme önlem olarak, Kiracıysanız, ev sahibinin, ev sahibi iseniz, kiralayanın referans puanlarına bakmak oldukça faydalıdır. ios ve android uygulamaları da oldukça başarılı, yurtdışında cankurtarıcı görevi görebilir. link
  2. bulgaristan, ,romanya gibi balkan ülkeleri için düşünüyorsanız eğer, böbreğinizden ayrılmadan önce daha çok vakit geçirmenizi tavsiye ettiğim hede.
  3. çok başarılı bir fikir üzerinden yapılmış uygulamadır. Geçenlerde almanya'da kiraların pahalanmasıyla yasaklandığı haberini okumuştum meğer sadece tüm evi kiralamak yasaklanmış airbnb üzerinden; oda ve yatak kiralamak serbestmiş.

    Ben uygulamanın asıl amacının dışında bana kazandırdığı bir durumdan bahsetmek istiyorum; bu uygulamanın evlerin geniş dizayn şekilleri ve örneklendirilmesini bulabileceğiniz büyük bir arşiv olması.

    Çoğu ev o kadar mükemmel dizayn edilmiş ki iç mimarlık yarışına girmişler gibi ev sahipleri. Çoğu dergi detayı bırakıp biraz ilginiz varsa ev dizaynı için bile girip üye olabilirsiniz. çok daha iyi örnekleri vardır ama bazıları; tık tık tık tık .

    Ayrıca konsept evleri vardır ki; amsterdam'da tekneleri eve çevirmiş kanallarda yaşarken, kanyon'da muhteşem tekil villar hatta dünyanın diğer bir ucundan çadır evleri bile bulabilirisiniz bu uygulumada. İnsanın yaşam kalitesinin çoğunu evde arttırabileceğini düşünüyorsanız kesinlikle arada bakın uygulamaya.