• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.67)
ajin
ajinler ölemeyen insanlardır. ilk kez 17 yıl önce afrika'da bir savaşta ortaya çıktılar. zamanla daha fazlası insanlığın içine karışmış bir şekilde bulundu. nadir olduklar için, hükümet bir tanesini yakalamayı başarana cömert bir ödül sunmaya hazır. günümüzde, bir liselinin sıradan bir yaz olmasını beklediği şey, hiç beklemediği bir hal alıyor.
 1. aslı manga olan anime 2016 yılında animeye uyarlanmaya başlamıştır. 2016 kış animeleri arasında gerek çizimleri gerekse konusu ile üst sıraları rahat zorlar.
 2. Yeni nesil çizim teknikleri kullanılmış. Özellikle mimiklerde, ağız ve en önemlisi diş yapısında göze çarpıyor. ne yazık ki ben hoşlanmıyorum bu tarz çizimlerden. sanırım old fashion kafasındayım :)

  Yine de 2016'nın en bomba serilerinden biri olacak gibi. Bir diğeri için;
  (bkz: Koutetsujou no Kabaneri )

  Ayrıca 3 adet filmi de var bu serinin. 1. çıktı ve 1 saat 45dakika uzunluğunda !!!
 3. begendim cizimlerini degil. klasik anime disina cikmislar ve biz traditionalist anime severler olarak yadirgayarak da olsa izledik. cok ovguler yagdiramayacagim ama yoklukta gidiyor.
 4. animenin basık havası ve ana karakterin umarsiz tavırlarına hayran kaldığım anime. bu tarz çizimlere alışkın olmadığımızdan biraz yadirgayabiliriz ama yine de gayet başarılı bir anime. 13 bölümdü tamamı sanırım. izlemeyenlere tavsiye ediyorum.