1. adiyla ilgili bir hatirlatma yapalim: akhisarlilar icin akhisar belediyespor degil, akhisarspor'dur.
 2. 13 mart 2016 pazar günü eskişehir ile karşılaştıkları karşılaşmada, fair play gereği topu rakibe vermek yerine, gol atmayı tercih etmiş takım. bu gol ile eskişehir'in küme düşme direncini ve 2 puanını almıştır.
  futbol tarihinin bunu unutmaması gerekmektedir.
 3. 13 mart 2016 tarihinde eskişehirspor deplasmanında çok tartışılan bir pozisyona imza atmış takım. top akhisar belediyespor'da iken eskişehirspor'lu bir futbolcu yerde kalıyor. oyun duruyor o esnada, sakatlanan oyuncu kenara gelirken eskişehirspor oyuncuları kenarda samet aybaba'dan taktik alıyor. sakatlanan eskişehirspor'lu oyuncu kenara gelince hakem oyunu tekrar başlatıyor ve çabuk davranan akhisarlı oyuncu topu ileriye oynayıp takım arkadaşının gol atmasını sağlıyor.

  şimdi burada eskişehirspor camiasının itiraz sebebi neden topu bize geri vermediler? şeklinde. ama asıl mesele de zaten bu oyun durmadan önce top sizde değildi ki neden oyun tekrar hareketlendiğinde topu size geri versin akhisar belediye oyuncular?

  sonuç olarak bugün kimsenin hakkını yememiş aksine normal olanı yapmış takımdır. asıl hata sürekli zaman geçirmek için oyunun temposunu düşürmeye çalışan ve hakemin oyunu tekrar başlattığını fark edemeyen eskişehirspor oyuncularındadır.

  işte o tartışmalı gol
  pozisyonun tamamı(4:05'ten itibaren)
 4. daha önce hiç maçını izlemediğim bir takım.
 5. belki bir puan kazanmıştır ama o bir puanı kazanırken çok şeyini kaybetmiştir. aldığı bir puan hiçbir başarı kazandirmayacaktir ancak kazanma şekli hafızalardan silinmeyecektir.
  rmst