1. Tahrik edici olan ve aslen amacı da bu olan birçok zümre, grup, basın ve yayın organı veya bir diğer türden oluşum var. Ama bu akit başka. Bambaşka.

  Savunduğunu iddia ettiği dine bu akit kadar zarar veren ikinci bir oluşum var mıdır acaba? Bir gün hayatınızdan 5 dakikayı çöpe atmaya karar verirseniz akit gazetesinin haberlerine ve çektiği videolara bir bakın. Bakın ve görün ne kadar provokasyon meraklısı olduklarını ve amaçlarının haber yapmak değil toplumu kutuplara bölmek olduğunu. Bu satırları da sırf bunları ifade etmek için yazdım zaten. Bunların yazdığı çizdiği hiçbir şey değerlendirmeye tabi tutulmamalı.

  Ciddiye alınmaması gereken yazı.

  Ekleme: Lütfen imzalayın. Belki de bir işe yarar.

  Akit TV Atatürk’e hakaretin hesabını yargı önünde vermeli #AkiteLanet
 2. ıslak manda sevici cumhuriyet düşmanı güruha, doğuştan görme yetisi olmayan birine okyanusu anlatmak gibidir cumhuriyeti ve atatürk'ü anlatmak.

  görmüyor olsalar da, cumhuriyetin olanaklarını sonuna kadar kullanır, haber sunumları latin alfabesi ile hazırlanır. ülkenin geleceğine direk müdahil olur. devletin başında kimi görmek istiyorsa onu seçer. düşündüklerini özgürce söyleyebilir.

  cumhuriyet, en boş adamı bile adam yerine koyar. adam yerine koyulmak bunlara koyuyor olsa gerek.

  hayal-i ruhiyeleri çok geniştir. bir gecede cahil kalmışlardır. oysa okudukları ezberden ibarettir. toplum, ezberledikleri arap harfleriyle gazete bile okumaktan acizdir o dönem. tapındıkları 2. abdülhamit'in latin harflerine geçmenin mutlak surette gerçekleştirilmesi gerektiği görüşünü bile ısrarla ret eden insanlardan bahsediyoruz.

  bırakın yazsınlar, bütün benliklerindeki pislikleri kusup kurtulsunlar. mevcudiyetini cumhuriyet ile kurtaran, şımarık toplumun düşünceleri ürkütmesin.
 3. bir tarafta kanallara baskın ve baskı yapılırken, youtube kapatılmışlıkları dahi yaşamış bu ülke, internet ve haberleşme iletişim özgürlüğüne sıradanmışcasına ket vurulurken, bir yandan böyle bir yayın organının var olabilmesi nasıl bir ülkede olduğumuzun özeti.