1. 30 yaş sivilcelerimden kurtulmak için kullandığım ilaç, roaccutane türevidir kendileri, dudak başta olmak üzere vücudun her yerini özenle kurutur. ayrıca depresif ruh hali yaratır ki hiç gülemeyeceğim gibi hissedersiniz. kullanacak olan youserlar için ara ara deneyimlerimi yazacağım, daha yeni başladığım için sadece dudaklarım kurudu. birde acayip susatır ben ömrümde bu kadar su içmedim.
    r2-d2
  2. hayatımı mahvetti bu gerizekalı ilaç.

    kullanmaya başlayalı 1 ay oldu. ben en düşük dozda kullanıyorum çünkü esasen sivilce problemim yok ancak bir tane ya bir tane kuruyemiş yesem yanağımda en az 3 tane yanardağ sivilcesi patlıyor. baktım olmayacak gittim doktora başladım ilaca.

    ilk hafta felaket dudaklarım çatladı, gülemiyordum bile. 2.hafta hiçbir şey kalmadı yüzümde, bebekten farksız oldum. o derece etkili oldu ancak 2. hafta mesela bigünde bir kilo ceviz yediğim için 5 6 tane tekrar dev svilcem çıktı, şuan geçme aşamasındalar.

    ruh halini etkileme depresyona itme gibi yan etkisi var dense de bende olmadı. ama derim aşırı inceldiği için, ağda yaparken vs kağıdı çektiğim an derimi koparttı adeta. sanırım devam etmeyeceğim. derim yüzüldü resmen.