1. türkiye'yi 15-20 yıl ileri götürecek olması muhtemel bir mhp'dir.
  slipo
 2. koltuk değneği olmayacağını düşündüğüm mhp'dir.
 3. devlet bahçeli'nin artık koltuğunu devretmesi türkiye için gereklidir.
 4. bir şekilde izin verilmeyecek olan bir mhp'dir. aynı şeyi chp'ye de vermezler. türkiye'nin yararına olacak herhangi bir şey için de geçerlidir. türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz.

  yeterli bir açıklama sanırım.
 5. gönülden istediğim bir mhp'dir. lakin büyük torununu malum partinin belediyesinde işe sokmuş, küçük oğlu yine malum partinin ilçe teşkilatında koştura koştura yolunu bulmuş, tarladaki fındıkları da iyi bir fiyattan malum partinin yandaş tüccarları tarafından alınmış, güzel bir gelire sahip olmasına rağmen kaymakamlıktan yardım almış, ülkenin büyük bir çoğunluğunu oluşturan amcalar tarafından; kendileri bile inanmadığı halde, düzenlerini bozmamak adına "bunlar paralel bunlara oy moy yok!" diyerekten desteklenmeyecek ve haliyle maalesef başarısızlığa uğrayacak bir mhp'dir.
 6. devlet bahçeli'yi yıllardır o koltukta tutan zihniyet degismedikce pek etkisi olmayacak partidir.
 7. devlet bahçeli'nin genel başkan olmadığı mhp'dir. iyidir, güzeldir.
 8. kürt siyasi hareketini çağrıştıracağından başarısız olacaktır. bir kadın ve bir erkeğin eşbaşkan oldukları sistem kürt siyasi hareketinin partileri tarafından kullanılmaya başlanmıştır ve şu an bu yöntem onlara aittir. bence güzel bir yöntemdir, ancak mhp tabanı tarafından benimsenmeyecektir.