1. bugün yaptığı açıklamayla tüm sempatimi kaybetmiş olan zengin görgüsüz.
  mert
 2. eldivenle bile sevilmez.
  mesut
 3. yaptığı açıklamayla "oha" dedirtmiştir. ne dediğinin farkında mısın sen adam? boğaziçine yemeğe götürcekmiş, bi de taksime uğramış, nostalji olmuşmuş. bak "nostalji oldu benim için de" diyor ya. bir de üstüne cıvık cıvık espri yapıyor. adamlığınız batsın. allah korusun patlamada çocuğun, hanımın ölse de aynı espriyi yapabilir miydin acaba? paranız batsın. para da eline geçtiği kişiyi değiştiriyor maaşallah. görgüsüz. yazıklar olsun lan.
  düzeltme: 3. sınıf yazım kuralları
 4. vagus
 5. tanım: görgüsüzlük ta kendisi.

  karanfil bırakanların bank hesapları ağaoğlu'nunki kadar dolu olmayabilir, hatta belki de ekside olabilir, ama en azından vicdanları yerinde iyi kalpli insanlar...

  onların karanfila verdikleri her lira bütün servetinden daha değerli!
 6. bugün yaptığı açıklamanın içinde geçen "ortanca hanım" sözünün nasıl tepki çekmediğini anlayamadığım adam.
  ne zaman normalleştirdik bunu? iki sevgili parkta sarılınca, bu olay bütün ülkeye göre ahlaksızlık ama bu adam sırf zengin diye biri 19 yaşında biri 40 biri bilmem kaç yaşında 4 tane sevgilisi 1 tane karısı olması normal mi yahu?
  ahlak kavramını kullanmaya bayılıyolar ya bu kadar, öpüştüler ahlaksızlık, seviştiler ahlaksızlık, kızlı erkekli kaldılar ahlaksızlık deniyor da, bir adamın akşam yemeğe giderken takım elbise seçer gibi hangisini götürsem diye dolabından kadın seçmesi nasıl normal görülebiliyor?
  bu adam chp'ye,hdp'ye,ldp'ye veya mhp'ye oy veriyor olsaydı havuz paçavraları bu adamı memleketten sürgün edecek kadar baskı yapmaz mıydı sanıyorsunuz?
  kadın hakları diyoruz, bu konuda kendini yırtan, çabalayan insanlar dernekler var, onlardan nasıl hiç ses çıkmıyor anlayamıyorum.

  ama kimse kusura bakmasın, sırf parası veya itibarı var diye kendine "ortanca" "küçük" denmesini kabullenen kadınlara da müstehaktır diye düşünmeye başlıyorum sanırım.

  ali bey, kadınınızı bi lira farkla büyük boy alır mıydnız?
 7. ortanca eş-fakir-nostalji
  bir başkası adına utanmak, yerin dibine girmek.
 8. 34 aga ile başlayan plakalı tüm araçların sahibi, zengin, kalitesiz ve düşüncesiz iş adamı
 9. zamanında deniz kumu kullanarak inşa ettiği binalardan kazandığı paralarla şimdi görgüsüzlük taslıyor. paranızla boğulun
 10. görgüsüz kelimesinin karşılığı olandır.
  gunez