1. türkiyedeki futbol bilgisi en fazla olan kişidir bana göre . ingiltere 3.lig takımında oyuncuları bile tek tek sayıyor sağlam beşiktaşlıdır.
 2. müzisyen, çevirmen, eski sporcu. bir sağ açıktan bahsederken bas gitardan örnek verebilir ya da bir takımı çok bilinmeyen, sevdiğiniz bir rock grubuyla ilişkilendirir, mutlu olursunuz.

  sosyal olarak yakın bulurum çoğu zaman, severim bu yüzden. futbolu ne kadar bildiği önemli değildir zira oyun bu neticede.
  one
 3. bugüne kadar sadece sorulan soruya doğrudan cevap verdiğini görmediğim kişi. çok basit bir soru soruluyor kendisine, sizce beşiktaş feda senesinde şampiyon olabilir mi, neden? bunun cevabı ya evet olabilir sebebi de bu, ya da hayır olamaz sebebi de bu. ama bu arkadaş ne yapıyor, işte 1969 senesinde bunu granada denemişti, gerçi o zaman granada'nın başındaki alves başarılı bir hocaydı. alves zaten sonra valencia'ya gitti...
  tanım: konuşmayı seven bilgili insan, o kadar çok biliyor ki hepsini bir anda söylemek istiyor.
 4. bilgi dağarcığına vs hiç bir lafım yok ama artık sorulan sorulara öyle dolandırıyor,konuyu öyle saptırıyor ki gerçekten izlerken yoruluyorum. sorulan en basit sorulara bile bir şekilde ya liverpool liman işçilerine bağlıyor ya da serpil hamdi tüzün hocaya.
 5. futbol bilgisinin yanında kafa dergisinde yazdığı yazılarıyla da gönlümde taht kurmuş kişidir.kendisiyle oturup saatlerce sohbet etmek isterdim.kendisi de konuşmayı seviyor zaten. :)
 6. bilgisine fikrine söylemine saygı duyduğum ve severek takip ettiğim bandanalı. ancak manipülatör ntvspor'da ne işi olduğunu hala anlayabilmiş değilim.
 7. dünya üzerinde almeida yı en çok yeren adam.
 8. saati sorduğunuzda messi'nin babaannesinin halasının kızını anlatabilecek kapasiteye sahip, mükemmel futbol bilgisine sahip, doğuştan bereli spor yorumcusu.