1. british indie rock grubu olan bu beyefendiler ilk albümleri 'an awesome wave' 2012 yılında çıkarmışlar.ikinci albümleri 'this is all yours' ise 2014 yılında piyasaya çıkarmışlardır.söz,müzik,video klipleriyle gönlümü fetheden grup son zamanlarda da büyük bir hayran kitlesi edindi.umarım youreads okuyucularının da hoşuna gider ^^
  favorim olan diğer şarkıları:
  breezeblocks:https://www.youtube.com/watch?v=rvemivu77wo
  taro:https://www.youtube.com/watch?v=s3ftw_d3l10
  hunger of the pine:https://www.youtube.com/watch?v=dccxq9qb-dq
  varda
 2. 'an awesome wave'i daha dinlemeye doyamadığım için yeni albümünü daha dinlemeyi düşünmüyorum diyecek kadar bana çelişkiler yaratan, çok sevdiğim bir gruptur. 'tessellate' parçasından dolayı en sevdiğim geometrik şekilimi üçgen yapan (triangles are my favorite shape), 'breezeblock' parçasından dolayı eski sevgilimi düşündüren gruptur (onun sayesinde haberim olmuştu bu kişilerden).
  isk
 3. iyi bir müzisyenden ziyâde , mükemmel bir antropolog olduğunu düşündüğüm grup .
 4. alt-j grubu, 2007 yılında bir araya gelen dört arkadaştan oluşuyor. bunlar da tabii çoğu grup arkadaşı gibi üniversitede tanışıyor. alt-j: mac bilgisayarlarında yazıldığında ortaya ∆ böyle bir üçgen çıkarıyor. bu üçgene de yunanca’da ‘delta’ adı veriliyor. grup indie-rock/elektronik müziği yapıyor.
 5. fitspleasure klibi müziği beni mutlu ediyor hayret:d ama taro daha çok mutlu ediyor tabiki