• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.00)
amy - asif kapadia
2011'de alkol zehirlenmesi sonucu hayatını kaybeden amy winehouse'un yaşamını anlatan belgesel.
 1. eşine az rastlanır bir sese sahip amy'in gençliğini ve şöhret yıllarını anlatıyor. amy, 2011'de yaşamını yitirerek "lanetli 27" furyasına katılmıştı. belgesele onay vermeyen aile ile yapımcılar arasındaki ilişki hukuki boyutlara varsa da, 2015 yılında vizyona girecektir.

  AMY - Official Teaser Trailer

  rip
  bonus: Amy, Amy, Amy - Amy Winehouse
 2. çok istikrarlı bir müzik dinleme kültürüm yoktur genelde sevdiğim şarkıcıların veya grupların popüler olmuş 3-5 şarkısını dinlerim. bu kadının sesi yorumu bütün şarkılarını dinletiyor.

  uyuşturucu ve alkolden gelen son yüzünden insan dışı yaratıklar(bizim nadide ünlü simalarımızda dahil) zaten belliydi uyuşturucunun sonu su testisi su yolunda yorumları yapıp kendilerini tatmin ettiler. sandılar ki kendileri gibi sadece parayı bulup kafası güzel gezmek için yaptı o kötülüğü kendine.

  seven insanlar keşke biraz daha yaşasaydı biraz daha eser bıraksaydı diyorlar evet keşke biraz daha eser bıraksaydı güzel olurdu ama "sadece" keşke biraz daha yaşasaydı.
  tes
 3. belgeseli izledikten sonra kafamdaki amy winehouse profili tamamiyle değişti. daha uzun bir yaşamı olsaydı inanılmaz işler yapabilecek gerçek bir sanatçıydı.