1. eskişehir ilimizin orta anadolu'nun diğer illerinden ayrılmasındaki en büyük etken olan üniversite
    eh
  2. maalesef bünyesinde birçok terörist bulunduran güzide eski okulum. özel üniversitelerden kampüs güzelliği olarak hiç bir farkı yoktur.para çok harcamaya yer bulamıyorlar ne yapsınlar efendim
  3. son bir yıldır kampüsü inşaata dönmüş olan beş yıldır öğrencisi olduğum okulum. malesef bu yüzden kampüsün eski tadı kaçmış durumda. ancak yine son bir yıldır girişte gördüğü bir çok arabaya koşup yavaşlatarak okulu koruyan çete lideri kahraman köpeğimizle bir nebze güzelleşmiştir.
  4. 2016 girişliler facebook grubuna şuradan ulaşabilirler:
  5. şehrimizin diğer bir çok anadolu şehrinden farklı bir duruma gelmesinde,toplumsal,ekonomik,kültürel gelişiminde büyük payı olan,şehrin öğrenci şehri diye anılmasına vesile olan kurulduktan sonra şehrin yerlileri ile öğrencilerin çok çabuk kaynaşmasıyla,öğrenciler için yaşanılası bir şehir oluşmasına katkı sağlayan üniversite.
    anadolu üniversitesi deyince "yılmaz büyükerşen" 'in adını anmadan olmaz..üniversiteyi gerçek anlamda üniversite haline getirme çabaları,açılmasında çok büyük katkısı olan türkiye'nin ilk radyo sinema televizyon bölümü ve açık öğretim fakültesi sayesinde hem üniversitenin,hem de şehrin çehresinin değişiminde çok büyük pay sahibidir.