• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (10.00)
another
Orta okul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hala yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır.

Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar.

Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında herşeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.
Kaynak:www.turkanime.tv
 1. 2012 yapımı 12+1 bölümlük gizem, korku ve dram türlerinde animedir. öğrencilerden birinin artık öğrenci, yani olmaması gereken fazlalık öğrenci olduğu bir sınıfta bu öğrencinin bulunmaya çalışıldığı, her bölümünde bir kişinin şüpheli olmasıyla olayların geliştiği animedir. türünün en iyi örneklerindendir bana kalırsa. bitmesiyle tadı damağınızda kalır ve benzer bir anime arayışında bulursunuz kendinizi.
  anime ayrıca yukito ayatsuji'nin aynı adlı romanından uyarlanan manganın uyarlamasıymış.
 2. kaliteli bir yapım olduğunu düşündüğüm nadir animelerden. şemsiye sahnesiyle ünlüdür, kan görmeye tahammül edemiyorsanız izlemenizi önermiyorum. kanları çok göstermese bile kafanızda canlanınca kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

  !---- spoiler ----!

  favorim asansördeki hemşire

  !---- spoiler ----!
 3. anime izlememe ve çok sevmemi sağlamış olan animedir. finali öyle bitiyor ki birkaç dakika öyle bekliyorsunuz.
 4. şemsiyeyi hafife almayın.