1. kendisini eleştiren takipçisini seni bulacagim diye tehdit eden gururumuz arda.

  haber linki

  !---- spoiler ----!

  arda turan'a, "reklam yıldızlıklarından arta kalan zamanlarında futbolunu geliştirmeye çabalamanı tavsiye ederim. la liga sezonun en kötü 11'ine girerek ülkemizi yine gururlandırdın. hayat sana güzel şova devam" yazan takipçisine karşılık ünlü futbolcunun cevap olarak, "seni bulacağım, şov nasıl olacak göreceksin" dediği görüldü.

  !---- spoiler ----!
 2. bedeniyle para kazanan ve kendini eğitmemiş bir insandan da bu beklenirdi zaten. çok da şaşırmamak lazım, ülkede muadilleri çok.

  not: feci uyku bastırdı, diğer kaynaklarda araştıracak sürem yok çünkü bayılcam nerdeyse. asparagas haberse affola.
 3. lümpenliğin, cehaletin, sonradan görmeliğin hüküm sürdüğü bu topraklara layık bir adam olduğunu göstermiş arda. kendisinden kat kat fazla popüler olan, reklamlarda cirit atan, adeta ikon olmuş isimler sahada da harikalar yaratabilirken (bkz: messi, ronaldo, neymar, ibrahimovic) bu durum arda'da tam tersidir. peki neden? çünkü arda kişisel gelişimini tamamlamadan rüzgarın kendisini sürüklediği devler arenasında bulmuştur kendisini. kendisini öyle bir yerde bulmuştur ki, o yerde herkes en az kendisi kadar yeteneklidir. üstelik oradaki her aktör kendisinden çok daha fazla çalışmaktadır ve çok güçlü kişiliklere sahiplerdir.
  arda bulunduğu yeri sindirebilecek karakter ve diğer özelliklerden yoksun olduğu için yine bayrampaşa menşei fabrika ayarlarına dönmüş, takipçisine kendisine yakışan şekilde cevap vermiştir.
 4. adam sonunda neden türkiye nin gururu oldugunu gösterdi, meger ne zamandir icinde sakliyormus. memleketimizin futbol idolünün ettigi gurur duymamiz gereket hareket ve hakaret