• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.00)
arkadaşlar iyidir
eren kahraman, seda yılmaz, merve altınköprü ve yunus çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. birinci sınıfa başlayacakları sene, seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı gizem subaşı’yla karşılaşır. seda ve gizem, bir araya geldikleri ilk andan itibaren eski günlerdeki gibi birbirlerine bağlanırlar. ancak kısa süre sonra gruptaki dengeler değişmeye başlar. seda, eren, merve, yunus ve gizem geçmişin hayaletleriyle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının o kadar da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmişlerdir. hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?
  1. bu yaz show tv'de başlayan bir gençlik dizisi. kadroda emre karayel, neslihan yeldan, devrim özder akın gibi önemli oyuncular da var.
    iki yıldır düzenli olarak izlediğim bir dizi yoktu fakat bu diziyi izlerim diye düşünüyorum. ilk bölümünü beğenmiştim. arada iki bölüm falan kaçırdım sanırım ama bu akşam izlediğim bölüm de iyiydi. kavak yelleri tarzında bir gençlik dizisi. açıkçası kim kimi seviyor biraz karışık ama izlemeye başlayınca insanı sarıyor. akın akınözü'nü bundan sonra çok sık göreceğiz bence. şahsen kendisi dizideki tarzıyla benim dikkatimi çekti :)
    edit: kısa süre sonra yayından kalktı. ne güzel diziydi be vicdansızlar ;(