1. arabesk rapin kralı olan büyük rapper. verified facebook hesabı vardır.
  2. 21. yüzyılın büyük müzik dehaları arasında gösterilen arsız bela 1992 yılında türkiye nin kültür ve sanat şehri sivasta dünyaya geldi. küçüklükten itibaren müziğe ilgisi olan arsız bir röportajında müziğe olan sevgisinin mozart ve bethoven dan geldiğini belirtmiştir.

    ergenlik çağından sonra profosyonel olarak sanatını icra etmek isteyen arsız, o sıralar türkiye de yeni tomurcuklanmaya başlayan arabeskrapizm akımından etkilendi. sağdan soldan çaldığı müziklere içinde derin anlamlar yüklediği sözleri ekleyerek ortaya anırmalı-anırma sevdası eşek sevdiğinden ileri gelir- muhteşem başyapıtlar ortaya koymuştur.

    istanbul'un güzide ilçeleri bağcılar esenler gopta da düzenlenen etkinliklerde çeşitli ödüllere layık görülen arsız otobüs parasının verilmediği gerekçesiyle bunları reddedip ne kadar mütevazı olduğunu tüm camiaya gösterdi.

    son zamanlarda gerek çağın gereklilikleri gerek müzik anlayışının değişmesinden gerek şöhretin ağır yükü yüzünden her ne kadar sahnelere ara versede elit tabaka olarak gösterilen kekolar apaçiler ve çekirdek kolacılar arasında hala saygınlığını koruyor.