1. ska ve punk rock grubu.

  bir athenasever olarak son hallerini beğenmediğim grup. üretim açısından bitmiş durumdalar. gökhanın o ses türkiye adlı saçma programda hadise ve ebru gündeş gibi iki tescilli harley davidson ile yarış yaptırılması da ayrı bir enerji kaybı.

  boşver gökhanım adam yetiştirmeyi, sen metal müzik yap, ska yap, alternatif rock yap, hatta şu her konser söylediğiniz "gidiyorsun" adlı parçayı kayda al. yani üretim yap hocam, boşver popüler kültürün popülerleştirme yarışlarını.

  bir an önce toparlanmaları dileğiyle.
 2. ''bir efsane, bir zamanlar atina'da kadınların sosyal ve siyasal hayata katıldıkları ve oy kullanma hakalrının olduğunu söyler. atina polise koruyucu tanrı seçme günü gelince, deniz tanrısı poseidon ile akıl ve kadın işleri tanrısı athena'nın rekabeti başlar, atinalı kadınlar hemcinsleri athena'ya oy verir. atina'nın koruyucu tanrısı olarak athena'nın seçilmesine poseidon öfkelenir. şehri sular altında bırakır. bunun üzerine poseidon'un tüm şehri yıkmasından korkan atinalılar poseidon'u yatıştırmak için kadınlardan oy hakkını alırlar. o günden sonra atina kadını sosyal ve siyasal hayatın dışında kaldı.''

  greek woman, mitchell caroll

  tabi bu bir hikaye, athena aristokratların akıl tanrıçasıdır. kadını eve hapseden burjuva demokrasisi.
  sezgi
 3. son yayınlanan (bkz: ses etme) klibi ile takdirimi kazanmış grup. gökhan'ı hiç sevmem lakin bu yaptıklarına şapka çıkartırım. türkiye gibi bir bok çukurunda böyle klip çekebilmek herkesin yapabileceği iş değildir. televizyonlarda çok yayınlanacağını sanmamakla birlikte umarım gerekli sesi getirirler.

  izlemek isteyenler için;

  ses etme
 4. ben şunu buraya bırakayım da...

  o ayrı bu ayrı mı? ben pek sanmıyorum...kafayı öne eğip yanındayız demekle olmuyor o "muhalif duruşlar"
  mesut
 5. ortalama 50 kişi olan bizlere mini konser vermiş şarkıcı, kendisi sırf bu yüzden bile sempatimi kazanmıştır.