1. 1971 doğumlu adanalı şarkıcı, sunucu.
    ham çökelek, pembeli gibi ilginç şarkılarıyla tanınmıştı.

    gangnam style isimli şarkıyı türkçe'ye uyarladıktan sonra atilla taş2ın aslen yunan olduğuna dair teoriler ortaya atılmıştı. :)

    şu an çok sıkı bir muhalif, sözünü esirgemiyor ve çok sivri dilli.
  2. cemaat'in "meydan" gazetesinde muhalif bir yazar olarak takılmaktadır şu sıralar, twitterdan da ağır şekilde muhaliflik mesleğine devam etmektedir.
  3. darbelerden darbe beğenen demokrasi bekçisi anadolu çomarlarının savaş esirlerinden, çaresiz muhalifler tarafından kahramanlaştırılan şarkıcı muhalif. çoluk çocuğun gazıyla sosyal medyada cumhuriyetçilerin önderliğine soyunan bu gariban, dikta tarafından özgürlüğü elinden alınarak susturuldu. "sevimli sempatik hareketlerle de olsa sağda solda tanrı kralı eleştirirsen ağzını yüzünü sikeriz senin" mesajı sadece bu adama değildir. sanadır, banadır. o nedenle hiç bir şekilde sosyal medyada artık muhalefet yapmaya çalışmayın. çünkü bu işe yaramıyor. yazdıklarınızı okuyup aydınlanacak kimse yok. onlar artık birer zombi. kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz. bu artık deşarj yöntemi de değil. daha çok stres biriktiriyor. kalemle, yazıyla, sözle, siyasetle özgürlüğünüzü geri alamaz veya koruyamazsınız artık. devrin şartları bellidir.