1. 1971 doğumlu adanalı şarkıcı, sunucu.
  ham çökelek, pembeli gibi ilginç şarkılarıyla tanınmıştı.

  gangnam style isimli şarkıyı türkçe'ye uyarladıktan sonra atilla taş2ın aslen yunan olduğuna dair teoriler ortaya atılmıştı. :)

  şu an çok sıkı bir muhalif, sözünü esirgemiyor ve çok sivri dilli.
 2. cemaat'in "meydan" gazetesinde muhalif bir yazar olarak takılmaktadır şu sıralar, twitterdan da ağır şekilde muhaliflik mesleğine devam etmektedir.
 3. darbelerden darbe beğenen demokrasi bekçisi anadolu çomarlarının savaş esirlerinden, çaresiz muhalifler tarafından kahramanlaştırılan şarkıcı muhalif. çoluk çocuğun gazıyla sosyal medyada cumhuriyetçilerin önderliğine soyunan bu gariban, dikta tarafından özgürlüğü elinden alınarak susturuldu. "sevimli sempatik hareketlerle de olsa sağda solda tanrı kralı eleştirirsen ağzını yüzünü sikeriz senin" mesajı sadece bu adama değildir. sanadır, banadır. o nedenle hiç bir şekilde sosyal medyada artık muhalefet yapmaya çalışmayın. çünkü bu işe yaramıyor. yazdıklarınızı okuyup aydınlanacak kimse yok. onlar artık birer zombi. kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz. bu artık deşarj yöntemi de değil. daha çok stres biriktiriyor. kalemle, yazıyla, sözle, siyasetle özgürlüğünüzü geri alamaz veya koruyamazsınız artık. devrin şartları bellidir.
 4. adam instagram'da, twitter'da fenomen olayım derken fetö'cü oldu. tamam cesur çıkışları vardı ama altyapısı sağlam değildi birden bire halk kahramanı olarak fırladı. eee devlet boş durur mu baktılar atilla kitleleri sürükleyecek argümanlar üretiyor tweetleri insanları sorgulamaya itekliyor hemen tutukladılar.

  işin şakası bir yana emniyet teşkilatımızın içindeki terörist polisleri bulamayıp böyle tek işi şarkı söylemek, tweet atmak olan insanları tutuklaması saçma be. sadece muhaliflik yaptığı için aylardır tutuklu ayrıca bu adam fetöcü ise atilla taş'a muhtaç kalan örgütten zaten bir yol olmaz.

  ulan bizler yıllardır bu fetullah'a fetoş dedik bu adam sahtekar pezemengin teki dedik akp'li çomarlar hep bir ağızdan ''hoca efendi'' diyeceksin ayıp ayıp diye salyalar akıtarak konuşurlardı. öküz öldü ortaklık bozuldu bizim için hala fetoşş, hala sahtekar olan adam gün geldi terörist oldu. biz hala kandırılmadık ama sizler hoca efendiniz elinizde patlayınca 'kandırıldık' diye yine haklı oldunuz.

  bu ülkede 'bir kere kandırılmak' hiç kandırılmamaktan daha önemli daha namuslu oldu. adamlar yine mağdur.
 5. 2 kez ağırılaştırılmış müebbet istenen eksi popçu, şimdinin twitter fenomeni.

  sıralayalım ( eksik varsa söyleyin)

  1) fetö'nün baklavacı ayağı ortaya çıktı
  2) fetö'nün medya ayağı ortaya çıktı
  3) fetö'nün damat ayağı ortaya çıktı

  4) fetö'nün ham çökelek ayağı olan atilla taş'ta ifşa oldu lakin fetö'nün

  siyasi ayağı yok. akp pürü pak, akp'de hiç fetöcü yok, hiçbiri fetö'nün ayağına pensilvanya'da gitmedi, türkçe olimpiyatlarına da katılıp fetö'ya övgüler yapmadılar...

  tekrarlıyorum bak:

  fetö'nün siyasi ayağı ortaya çıkmadı..

  ama atilla taş fetöcü..

  teşekkürler.