1. dron
 2. saçma sapan bir anlayıştır. haber yaptıkları videonun yayınlanmasının üzerinden 1.5 ay geçmiş olmasını gözardı ediyorum, haber yaptıkları videoyu sonuna kadar izlemeden haber yapmalarını geçiyorum, halkı aptal yerine koymaları iğrenç bir şey. ancak kabul edebilirim.

  ülkede habercilikten bihaber, birilerinin önüne yattığı bir dünya kanal ve haber programı var. bu ülkede birileri yukarıdan sen bugün şunu öv diyebiliyorsa, aynı konuyu aynı şekilde ele alırken farklı manşet attı diye bir gazete aykırı ilan edilebiliyorsa zaten gazetecilik, habercilik ölmüştür.

  atv'nin yaptığı yine masum bakın. insanları trollemekten öteye gitmiyor, kimseye zarar vermiyor. hatta belki daha önce haberlerde görmemiş birisi açıp bir şeyler okuyup biraz bilgi edinebilir bu yalan haber sayesinde.

  peki ya diğerleri için ne yapacağız? mesleğini, onurunu güç için satanlara ne yapacağız?
 3. rusya'da uçak düşer. uçağın bilmemkaçıncı hostesi paralelci çıkar. allahın hint okyanusunda korsanlar olay çıkarır, kenyalı adam, eskiden paralel yapıdan çıkar.. bu kadar aciz ve yalan haber üreten başka bir sistem ve dinamik yoktur..
 4. tayyibi sev oğlunu koru cemaati öldür
 5. baba, oğul ve kutsal iktidar anlayışını içselleştirmiş habercilik anlayışı !
 6. yok lan öyle bir şey, olsa olsa yalakalık anlayışı vardır onda da zaten zirvedeler.
 7. atv'yi neden kanal listemin sonuna koyduğumu düşünmeme itmiş anlayıştır. 150. kanal yaptım. mutluyum.

  bakın, bana mı denk geliyor bilmiyorum ama yanlışlıkla ilk kanaldan geri dönüp atv'yi açtım yanlışlıkla. açtığımda ise elindeki beyaz kıyafet ve şapkayla çocukların saat 11-15 arası dışarıda oynayabileceğini savunan bir herifle karşılaştım. bu da yetmezmiş gibi bunun çocukların gelişimi için önemli ve gerekli olduğunu vurguladı.

  demezler mi ulan senin eğitimini kim verdi diye?
 8. koskoca kanal iktidar yalamaktan ne hallere düştü?

  yazık.