1. ayça şen başkan'ın kocası toni'yle birlikte izmir'deki evinden yayın yaptığı bağımsız radyonun adı. her sabah 9-11 arası http://www.aycaevhali.com/ buradan dinlenebilir. zaman zaman komik, zaman zaman bildiğin tuvalet muhabbetini döndüğü, zaman zaman karı koca kavgasına tanık olabileceğiniz, kulaklığıızı takip 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadan dinleyeceğiniz bir radyo. e başlama saati geldi ben çayımı alıp dinleme moduna geçiyorum dostlar.
 2. medyanın manipüle edilmeye başladığı günümüzde evinden hiçbir kuruma bağlı olmadan yaptığı özgür ve sansürsüz yayınla gönlümün baş köşesine yerleştiler. radyoyu açtığımda radyo dinliyor gibi değil de sanki onlarla aynı odanın içinde karşılıklı konuşuyor gibi hissediyorum. benim için o kadar doğallar. ayca bugüne kadar albüm çıkardı tv programları yaptı resim sergisi açtı zaten yılların radyocusu yani on parmağında on marifet diyebiliriz. bu sanatsal yeteneğini kendi web sitesinde açtığı "tükan" bölümüyle de el yapımı çeşit çeşit ürünler yapıp satarak insanlara yayıyor. çok güzel şeyler var cidden ama henüz onları alabilecek kadar harcama özgürlüğüne eriştiğimi düşünmüyorum.
  ayca radyodan dinlediğimde gerçek hayatta tam kanka olmak istediğim biri ama dediğine göre normalde bu kadar sıcak kanlı ve rahat bir insan değilmiş. tam benim iç sesimmiş gibi benim insanlar için söyleyemediğimi o radyosunda içinden geldiği gibi söylüyor. bu arada kocası toni enişteyi de es geçmemek gerek bilgisi ve tecrübesiyle radyodan size arkadaş ortamlarında satabileceğiniz ilginç bilgiler verip hikayeler anlatıyor. onları bi şekilde keşfedip dinlediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum umarım bu seferki işleri uzun soluklu devam eder.
 3. ayça şen'in * * aralık 2014 itibarı ile yayına soktuğu ve evinden eşi toni drosa * ile birlikte sabahları 09:00-11:00 arası sansürsüz, bol geyikli eğlenceli, program yaptığı internet radyosu. program harici çok güzel parçalar çalıyorlar.

  ayrıca site üzerinden kendi emekleri ile yaptıkları ıvır zıvırlar da satılıyor. benim gibi ayça şen takipçileri için bulunmaz nimet oldu valla ne yalan söyleyim?

  http://www.aycaevhali.com/

  medet: abi sıkıntı var sanırım entry girişlerinde.. sapıttı site. ne virgül ne paragraf koyabiliyorum `*
  medet: düzeldi şükran..