1. dün ki (bkz: 15 mayıs 2016 fenerbahçe cska moskova maçı) da kalinic' e saha kenarında fiziki bir müdahalede bulunan rus taraftar Dmitry Konov isminde Moskova borsasındaki değeri 12.5 milyar dolar olan Sibur Holding' in ceo'su olduğu ortaya çıktı. haberin linki

    aziz yıldırım'ın sahaya indiği an bir maçımızda doğru düzgün geçse şaşarım zaten, rus siiyoo zaten çirkef biri olduğu anlaşılıyor. ancak aziz yıldırım'ın sahaya inmesi belkide o rus siiyoo yu saha dışına almaktan ediyor. bırak hakem müdahale etsin, baktın ne müdahale var, ne de ihraç işte o zaman başvuracağın yerlere git ve hakkını ara, sinirlenip sahaya inmen hem seni küçük duruma düşürür hemde adamın oyununa gelmiş olursun. sakin kalmayı beceremiyoruz bir türlü.

    not: yalnız yengede erik gibiymiş kütür kütür. *

    edit: ben sadece profesyonellikten bahsettim, duygusal olarak yaklaşmak kötü değil tabi ki ama o rus siiyoonun yaptığı terbiyesizliğin zaten amacı da karşı tarafın sinirlerini alt üst edip moralini bozmaktır. aziz yıldırım sürekli böyle sinirli olarak kendi takımına zarar vermektedir. yıllardır türkiye' de ki takımların avrupa maçlarında böyle hadiseler olur ve her zaman bu oyuna geliriz.
  2. "sahaya inmek" ile kastedilen nedir ki? aziz yıldırım zaten sahada, ilk sıradaki özel koltuklarda izliyordu maçı. üstelik sibur holding'in ceo'sunun sadece 4 sandalye yanındaydı.
  3. aziz yıldırım bir baba refleksiyle evladını korumak için yaptığı bu eylemin eleştirilecek bir tarafı yok. oradaki tablo son derece insanidir ve insanlar sevdiklerini ne pahasına olursa olsun korumak isterler..