• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.81)
barda - serdar akar
bir gece yarısı, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. elleri, ayakları, ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. kendilerini alıkoyan grubun görünürde hiçbir amacı yoktur. yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar.
 1. şimdi, orda bi saha varmış.

  demediniz mi lan? dediniz.
  kuz
 2. bitiminde midede nahoş bir his bırakan serdar akar filmi. oyuncu performanslarının rahatsız edici derecede iyi olması tüm filmin diken üstünde izlenmesinin sebebidir diye düşündüğüm.
 3. gerçek bir hikayeden alıntıdır. nejat işlerin oyunculuğunu en beğendiğim filmdir. hikayeyi mağdurun ağzından dinlemek için

  !---- spoiler ----!

  filmin sonunda suçluları hapishanede öldüren kişinin sedat peker olduğu rivayet edilmektedir.

  !---- spoiler ----
 4. serdar akar'ın gemide filminden sonra en gerçekçi ikinci filmidir . filmi izlerken " yok canım bu kadarda vahşet olmaz " diye düşündüğünüz yerlerde aklınıza özgecan aslan gelsin. egzoscu selimden daha beterlerinin aramızda insan kılığında dolaştığını unutmayın hiçbir zaman.
  ee
 5. dediler ki gibi muhteşem bir soundtracki olan film. ben ilk dediler ki'yi dinledim sonra bir filmin soundtracki olduğunu öğrenince filmi de izlemeye karar verdim filmi izleyince sözleri kafamda daha bir anlamda kazandı.
  bunların dışında oyunculuklar genel gerçekten iyidi. nejat işler ile hakah boyav'ın mimiklerini izlemek için bile izlenebilecek bir film olmuş.
 6. ilk izlemeden sonra o şokla bir gecede 3 kez izlediğim film. iyice gördüm her şeyi. iyice nefret ettim olanlardan. kim ne kadar kendini kaybedecek olursa olsun mutlaka herkes görmeli bunları. şaka değil, yalan değil. bunların hepsi gerçek. her gün yaşanabilir oluşu daha bir mahvediyor beni. üzücü ama mümkün.
 7. izlediğim ve daha da paranoyaklaştığım film. insanlara neden güvenmediğimin bazı tiplere ön yargılı olmamın ne kadar doğru olduğunun, sevdiğim kişilere korumacı olmamın sebebi bu filmde olanların yaşanmış olmasından öte tekrarlanma ve başımıza gelme ihtimalinin yüksekliği.
  wtf