• youreads puanı (1.84)
 1. iktidara yakınlığıyla bilinen ama özünde yapılanın pozisyonu korumak ve yükseltmek olduğunu düşündüğüm bu tiplerin evet demesi ve satılmışlıklarının videosu. rıdvan dilmen adeta istiklal savaşından geçtiğimizi söylüyor. peki sen bu zamana kadar kıçını yaymaktan başka ne yaptın bu savaşta? diğer yandan murat boz ifadesiz ve içten olmayan bir tavırla konuşuyor ancak korkaklığını saklasaydı biraz keşke.

  video'nun sonunda ise barış atay evet diyenlere karşı duruşunu göstermiş. video'nun altındaki yorumlara baktım adamı vatan haini ilan etmişler. hepimiz birer vatan hainiyiz bunlara karşı. ne komik.
 2. başkanlık hakkındaki referanduma trump'ın oğlu kadar uzağım.ancak evet diyen ünlüleri gördükçe hayır demekten başka çare olmadığını anlıyorum.
  eale
 3. h or görme kimseyi
  a ksi olsan da
  y ankee'leri kardeş bil
  i rkçı olsan da
  r enklerle aran iyi olsun

  d onmuş bir fosil kadar
  e skilerden gelir cevap.
 4. başkanlık tam bir gerizekalı turnusolü olmuş olup yalakalığı da fena halde ortaya çıkarmıştır.

  bu beyinle bu güne kadar iyi yaşamışlar ki aynı oksijeni yaktığımıza inanamıyorum.

  güncelleme:
  gökhan töre de evet demiş.
  bu adamı taa başından, ama taa en başından beri hiç sevmedim; bana hep aşırı faşist, müslümanız biz höeeğ diyen falçatası elinden eksik olmayan, mahalle delikanlısı olacakken apaçi olmuş bir kişi gibi geliyordu.

  zerre yanılmamışım.

  tanım: beşiktaş'ın -iyi ki de öyle- `eski` futbolcusu.
 5. yıllardır kaymağı yemekte olan ve de yemeye devam etmek isteyen ünlülerdir. şaşırdık mı?
 6. üzücü çünkü ;yaşam kaliteleri yüksek, kazanclarinin yanında illa yatırımları olan insanlar bunlar , anlamazlar gençlerin halini onlara göre, hayat çok güzel görmezler ,cepleri dolu
  bunun ünlü , ünsüz ayrımı olmaz olamaz .
  yazıklar olsun ne diyeyim ...
  belit
 7. türlü türlü akp'li var işte. bunlar ise değirmenimiz dönüyor bir şekilde onu bozmayalım diyenler. bir şekilde anlaşılabilir bunlar.
  asıl ayar olduğum tayfa gün gelir bize de o piyango vurur mu kafasında olanlar. parti kendilerinden olana pay veriyor ve bu imajları baya kuvvetli. acaba bizi de görürler mı diye bunca yıl peşinde koşuyorsun da bi halt aldığın yok arkadaş, üstüne memlekette bı halt kalmamış, ekonomik olarak batıyor. daha neyin kafasındasın da yalanıyorsun. komik la bunlar, en çok da bunlar inkar eder memleketin batıyor olduğu gerçeğini. çünkü umudu var pezonun, ona sıra gelmeden batsın istemiyor işte, yalanacak ve deli gibi inkar edecek.

  konu nereden nereye geldi ve :p :)) bı kaç tipleme daha var tabi. her devrin adamıdır efendim bunlar. akp, tayyip falan deyip konudan uzaklaşmayın. güç kimdeyse ona monteler.
 8. hepsinin tuzu kuru, ülke felakete doğru sürüklenmeye başladığı an da (ki oraya doğru gitmesine yardımcı oluyor bu o.... neyse) gemiyi ilk terk eden fareler gibi başı çeken bunlar olacak.
 9. "bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler"

  açık açık evet diyeceklerini açıklamışlar. bunda büyütülecek bir şey yok. bazı siyasetçilerin aksine üstü kapalı bir şekilde kimseyi tehdit etmemiş veya hakaret etmemişler. evet aralarından bazılarının evet demesi beni de hayal kırıklığına uğrattı ama bu sebepten kimseye hakaret etmeye de lüzum yok. çok bilendiyseniz başkalarının da yaptığı gibi siz de bir video hazırlayın ve neden hayır dediğinizi ilan edin veya hayır diyen ünlülere destek olun.
 10. kendi tercihleridir saygı duymak lazım nasıl ben hayır diyeceksem onlar da evet diyecek bundan doğal bir şey yok.
  ama biraz mantık ve vicdanları varsa, bu ülkeyi biraz olsun seviyorlarsa neden evet dediklerini de açıklasınlar bilelim belki biz yanlış yerden bakıyoruzdur.
  gerçi evet dedikleri, çelişkilerle dolu rejim değişikliği teklifi hakkında hiçbir şey bilmediklerine eminim.